Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie teraz jest tak że po jednej stronie jest 2 jednostki od przodu a z drugiej 2 od tyłu!!!! Serwisówki mówią o ustawianiu na znaki. Ciekawe co? Jadę na testy i konsultacje.

u mnie bardzo podobnie-no może troszke mniejszy rozrzut.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bardzo podobnie-no może troszke mniejszy rozrzut.

 

U mnie jest idealnie tak samo z każdej ze stron.

Rozmawiałem z kolegą i potwierdził, że koło ustawia się według znaków... Logicznie rzecz biorąc, po co one by tam były, jeżeli nie pełniłyby żadnej funkcji?

 

Tylne koło mam ustawione identycznie z każdej strony. Moto nie skręca, promień skrętu w każdą ze stron jest taki sam. Nic się nie dzieje. Może macie coś nie tak ze sprzętami? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak było. Na jesieni 2008 roku poruszałem już ten temat pojnieważ wydawało mi się to dziwne.

Dodam jeszcze, że w ustaweniu koła wg wskźników moje kolocki z tyłu wyglądały fatalnie - było bardoz nierówno wytarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest skomplikowana. Serwis Yamaha połczyńska mówi znaczki, serwisówka mówi znaczki. Wczoraj organoleptycznie sprawdziłem w FZ6 w salonie; wahacz jest niesymetryczny różnica w odl. od obręczy do ramienia to kilka cm!! Ja po testach promieni skrętu i widoku pracującego łańcucha na tylnej zębatce powróciłem do znaczków. Może jakiś dobry mechanik się wypowie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana tematu

 

Kto wie, gdzie znaleźć informacje na temat koloru lakieru w Fazerce?

Dokładnie jest to FZS600 Fazer z roku 2002 - srebrny.

 

Czy są jakieś informacje, numery itp?

Gdzie najlepiej kupować takie lakiery? Salony Yamahy, czy normalne sklepy?

 

Muszę naprawiać owiewkę przednią i zbieram wszystkie materiały na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupować takie lakiery? Salony Yamahy, czy normalne sklepy?

Yamaha nie sprzedaje lakierów :icon_evil: A dorabianie według kodów to loteria. Raz się uda, a dziesięć nie. Po moich ostatnich problemach z dorabianiem lakieru do moto wiem jedno(w sumie wiedziałem od zawsze,ale dałem sie namówić na lakiernika :banghead: ) że tylko oryginalne elementy się kupuje ;) Lepszy nawet lekko zarysowany,niż dorabiany lakier :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam...

 

Dzisiaj po przejechaniu ok. 160km zauważyłem dziwne zachowanie mojego moto. Nie wiem, co to jest, ale przy hamowaniu słychać jakieś stukanie. Tak, jakby luz w główce ramy.. ale nie wiem.

Występuje to tylko podczas jazdy. "Na sucho" nie da sie tego wyczuć.

Co to może byc? Czy to rzeczywiście luzy? Jak można to zlikwidować? Dokręcić łożysko? Czy to normalne czy też świadczy o zużyciu moto?

 

Moto przejechał ok. 18 tys. mil.... czyli jakieś 29 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...