Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

instrukcje obsługi mam po Polsku , ale jest tam nie wiele . Znaczy się jak olej wymienić jakie śrubki , gdzie bezpieczniki , jakie żarówki , kiedy przeglądy , w sumie takie najbardziej potrzebne rzeczy , Nawet nie jest opisane jak wymienić filtr powietrza , jest tylko napisane ,ze trzeba się udać do autoryzowanego serwisu :D :D . A jeśli chodzi o manula czyli książkę serwisową to mam w PDFie , ale po angielsku i nie ma mowy abyś znalazł takiego manuala w naszym języku ojczystym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie zciągnąłem instrukcję i tam też stoi, że 20W40 i najlepiej castrol. I stąd moje kolejne pytanie: Po co tu koledzy kombinują z połsyntetykami, syntetykami skoro fabryka mówi, że olej ma być najlepiej castrol i 20W40. Rozumiem, że silnik skonsruowano do tego typu oleju i już. Jeśli się mylę to chętnie posłucham co sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za pomyłkę jakoś dziwnie wyszło :banghead:

ale tak jak pisze jkarB12 gdzie jest napisane ,że ma być CASTROL ?? czy jednemu psu Burek ?? ja leje BELREYA 20W50 bo taki olej zalecają inni użytkownicy nawet na zachodnich forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo spotkania , znalazłem cosik takiego http://www.mt-series.cz/sraz/ jedziemy ?? znalazłem to na francuskim forum MT

 

Było, jeszcze kiedy można było się zapisać ;) http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/34282-yamaha-mt-01-mt01-mt-01/page__st__860__p__2025237#entry2025237

 

A swoją drogą, mimo ograniczeń rejestracji na pewno można pojechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć MT-kowcy.

 

Mam 3 pytania:

1. na jakich oponach jeździcie?

2. czy macie jakieś doświadczenia związane z oponami Continentala ContiRoadAttack 2?

3. czy macie jakieś doświadczenia związane z oponami Pirelli Diablo Rosso II?

 

Do tej pory jeździłem na Metzelerach Roadtec Z8 Interact. Są naprawdę zarypiste. Idealnie trzymają, wspaniale się prowadzą. Tyle, że przyszła pora na nowe kapcie, więc zacząłem się zastanawiać czy może nie nabyć czegoś nowego. Mam dość kiepskie doświadczenia z Dunlopami i Bridgestonami. Śmiało mogę polecić Metzelery, ale kusi mnie jakaś odmiana. Stąd moje pytanie. Dodam, że lubię dynamiczną jazdę, sporo jeżdżę po krętych trasach i w różnej pogodzie. Potrzebuję więc opon, które dobrze trzymają w zakrętach i na mokrym.

Edytowane przez RaKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, jeszcze kiedy można było się zapisać ;) http://forum.motocyk...37#entry2025237

 

A swoją drogą, mimo ograniczeń rejestracji na pewno można pojechać ;)

 

myślę, że jak pojedziemy w ciemno to i taniej będzie bo się zapłaci tylko na bene żarcie w proszku i pole namiotowe i pare euro trza by szarpnąć z budżetu domowego na piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigam na castrolu 20/40 i jest gitarra weszło 5 litrów .

Weszło Ci 5 litrów oleju? W instrukcji (jęz. ANG.) napisano co innego. Może lepiej sprawdź. Ja zakupiłem BEL RAY 20W50 półsyntetyk. Taki wleję do swego KODO. Pozdrawiam.

Recommended engine oil:

See page 8-1.

Oil quantity:

Without oil filter cartridge replacement:

3.70 L (3.91 US qt, 3.26 Imp.qt)

With oil filter cartridge replacement:

4.10 L (4.33 US qt, 3.61 Imp.qt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...