Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

propo lusterek znalazłem taki oto filmik :smile:

,

a co do akcji serwisowej no to u mnie dupa , bo moje moto nie miało akcji serwisowej i na wiosnę jestem umówiony z serwisem . Szczerze mówiąc wolałbym zrobić to sam , nie lubię jak jakieś obce łapska grzebią przy moim MTQu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorsy zakupione np. w niemcowni też podlegają akcji przez nasz polski servis ?

 

Tak. To są akcje ogólnoświatowe, więc serwis w Polsce musi Ci to wymienić.

 

PS.

Sprawdzałem swoje moto - u mnie rzeczywiście został wymieniony ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z garażu, mój MTk już tą transplantacje przeszedł, i faktyczne jest przy numerze VIN kropka w moim przypadku na samym końcu. Kiedyś miałem się tym zainteresować ale jakoś wypadło mi z głowy. Dzięki tym zdjęciom jestem już spokojny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki am problem jak Ty pawel33 jak wroce do Poznania to pomade sie zapytac co I jak. Bo w mejlu napisali ze wymiana gratis , ale trzeba dogadac temat terminu kiedy dla mine I dla nich lepiej I wygodniej . Jak tylko bede wiedzial cos w temacie , dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem w serwisie YAMAHY RAPID w Poznaniu i umówiłem się na wymianę części, powiedzieli mi , że muszę zostawić u niech moto ,Wtedy oni zgłaszają akcje serwisową i muszą czekać na części , zamontują je w ciągu jednego dnia bo pracy maja tyle co nic , jutro zrywam się z pracy i odstawiam do serwisu swoją motorynkę . Mówiłem im o tej kropce na ramie i powiedzieli mi , że nie wszyscy tak znaczą nasze motorki po tym jak przeszli taka akcję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mówili , że około tygodnia

Stawiasz furę , w tedy oni zgłaszają akcję i czekają na części , sama wymiana przy obecnym obłożeniu to jakieś pół dnia .

Ja czekam na lepsza pogodę i tez wstawiam , powiedzieli mi ,że mogę przyjechać w każdej chwili .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...