Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć .Rozbierał ktoś wydechy ? Ściślej idzie o końcówki (puszki) które są mocowane nitami, wystarczy pozbyć się nitów i dojdziemy do db killera ? Z nudów wymyśliłem ,że podgłośnię wydech ? Po wyciagnięciu db killera (da się go w ogóle wyciągnąć ) będzie mozna puszkę przynitować ponownie ? Nie chcę wielkich szkód dla wydechu i kieszeni ,a na wypadek "W" odtworzyć stan pierwoty ? ;)

Edytowane przez DRIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho,gdzie sie podziali wszyscy wyznawcy KODO? :biggrin:

 

ja oddaję cześć jej wielkości :notworthy: KODO , dlatego mnie nie ma :smile:

 

 

 

Cześć .Rozbierał ktoś wydechy ? Ściślej idzie o końcówki (puszki) które są mocowane nitami, wystarczy pozbyć się nitów i dojdziemy do db killera ? Z nudów wymyśliłem ,że podgłośnię wydech ? Po wyciagnięciu db killera (da się go w ogóle wyciągnąć ) będzie mozna puszkę przynitować ponownie ? Nie chcę wielkich szkód dla wydechu i kieszeni ,a na wypadek "W" odtworzyć stan pierwoty ? ;)

 

a jaki wydech chcesz wybebeszać ?? oryginał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbierałem i przerabiałem wydechy oryginalne i to kilka razy,roznitowanie puszki nic Ci nie da bo to tylko dokładana końcówka,aby dostac sie do db killera trzeba rozciąc wydechy i z tym niema problemu,gorzej z ich zamknięciem bo są z tytanu i nie każdy je pospawa.

 

Oto moje wydechy,lewy po pierwszej przeróbce,prawy po bogatszej wersji

http://bikepics.com/pictures/2159897/

 

Tutaj już komplet

http://bikepics.com/pictures/2159898/

 

A tu elegancko widac środek :biggrin:

http://bikepics.com/pictures/2159899/

 

Akrapy przy nich brzmiały cieniutko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je kiedyś na motobazarze,ale widziałem takie na allegro i w katalogu LOUISA,ja nie narzekałem na widocznośc w nich.Jak kupie następnego MTeka a kupie napewno to też takie lusterka mu zasadze :biggrin:

 

O prosze takie same http://motocyklowysklep.pl/lusterka/1890-lusterko-z-kocowka-kierownicy-czarne-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejMT01 "Oto moje wydechy,lewy po pierwszej przeróbce" - co tam przerobiłeś i jaki dzwięk ? Prawy wygląda imponująco ,generalnie nie chcę aż tak bardzo ingerować w przeróbki ;)

Edytowane przez DRIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy był rozcinany i była usunięta ostatnia przegroda oraz wstawiona większa rurka wychodząca tak aby pasowała w średnice tej chromowanej nakładki,prawy był cały wypróżnoiny,została tylko mata tłumiąca,siatka i kat oraz dorobione z alu końcówki na wzór akrapa a dżwięk to nawet nie pytaj,bajka poprostu,zresztą afrikaniec może potwierdzic bo on ma teraz tego MTeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i potwierdzam, grzmi (bo trudno nazwać to zwykłym brzmieniem) zajebiście. Niestety może okazać się, że będę musiał sprzedać moje CACUSZKO, rozwaliłem kolana na crossie czekam na operację i raczej rokowania llekarzy są słabe, jeśli okarze się, że mam pozamiatane wystawię moto na sprzedaż.

 

Lewy był rozcinany i była usunięta ostatnia przegroda oraz wstawiona większa rurka wychodząca tak aby pasowała w średnice tej chromowanej nakładki,prawy był cały wypróżnoiny,została tylko mata tłumiąca,siatka i kat oraz dorobione z alu końcówki na wzór akrapa a dżwięk to nawet nie pytaj,bajka poprostu,zresztą afrikaniec może potwierdzic bo on ma teraz tego MTeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko jutro zajrzę i obadam temat jak się da to biorę te lustra bo wyglądają na moto kosmicznie i wizualnie obniżają przód no i ten styl heheh jak wymienię to walne kilka fotek i wstawię i zobaczysz jot 23 efekty jak wyglądał i jak wygląda obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam takie lusterka, wyglądają fajnie, kierownica wydaje się szersza. ja stoczyłem ciężarki kierownicy od strony manetek na grubość mocowania i zamontowałem lusterka na ciężarkach. pewnie siedzą a ciężarki pomaluje dodatkowo w czarny mat i będzie jedna całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...