Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Juz sie maluje , podklad polozony jutro przeszlifuje i walne jeszcze raz podkladem a potem kolorek i montaż

 

 

 

 

 

no i dupa podkład złazi z cholerstwa jak się wo gule nie trzymał , wygląda jak by sam podkład był jakiś nie taki (stary ??) hmmmm

Edytowane przez trufel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probwalem oklejac folia samochodowa , ona pod wplywem temeratury wyciaga sie , ale nie kurczy . Wszystko ma swoja wytrzymalosc i nie stety ta folia nie wylozy mi sie w miejscach na srobki tak jak ja bym chcial. Pozostaje tylko malowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O hudrografice slyszałem i wiem co to jest , pracuję w tej branży wiec kumam temat ,ale carbonu nie chce . Za dużo nie szaleje , robie tylko tak aby mi sie podobało . Każde swoje moto musze dłubnąć po swojemu :-) :-) ,ale zawsze zmieniam tylko detale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy wiecie coś na temat amorka skrętu? czy coś poprawia ile kosztuje i takie tam?

Panowie,

Czy wiecie coś na temat amorka skrętu? czy coś poprawia ile kosztuje i takie tam?

 

Na moje w MT nie jest potrzebny amorek skrętu ,zbyteczny gadget do tego motorsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma opcji amorka skrętu w naszych KODO, szukałem przez jakiś czas kiedy miałem kłopot z shimi, okazało się że wystarczyło porządnie skręcić nakrętkę w główce ramy:) jednak to nie zmienia faktu, że z amorem jest problem

 

Na moje w MT nie jest potrzebny amorek skrętu ,zbyteczny gadget do tego motorsa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa nieużywane oryginalne wydechy,zewnętrzne osłony wydechów,pierścienie końcowe czarne i srebrne,przednie tarcze cham 3szt. zbiorniczek płynu sprzęgła,zestaw nowych klocków cham w dobrej cenie,i instrukcje po polsku

Witam. Wiem, ze to temat sprzed dwóch lat, ale zapytam sie grzecznie, czy masz jeszcze na sprzedaż oryginalne ywdechy oraz instrukcje po polski do MT-ka? Prosze o odpowiedx na forum. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Lewa.

 

A tak w ogóle to przepraszam, iż nie przedstawiłem sie i nie przywitałem. A więc witam wszystkich MT-kowców. Od października tego roku również jestem szczęśliwym posiadaczem KODO z 2006 roku w kolorze czarny mat. Moto jest naprawdę super, banan mi nie złazi z twarzoczaszki, chociaż wyjeździłem nim dopiero trzy baki paliwa. Czekam na wiosnę i suchy asfalt. Muszę wymienić olej, filtry, uszczelniacze w lagach oraz wydechy, ponieważ są strasznie głośne. Są to oryginalne wydechy, skócone i wybebeszone ( o wiele głośniej niż Akrapy, porównywałem) - poprzedni włąściciel tak sobie wymyśłił. Zieją ogniem i strzelają. Jadąc po parkingu hipermarketu w autach wyją alarmy po mocniejszej przygazówce. Z chęcią wymienię na zwykłe oryginały, nawet z moja delikatna dopłatą, nie lubię takiego grzmotu, chociaż wszystkim moim kolegom to sie podoba, poprzednio ujeżdżałem Fazera, XX-a i DL-a, wszystkie były o wiele cichsze. Czekam na ewentualne propozycje wymiany lub odkupienia tłumików. Aha, szukam instrukcji po polsku, może byc skan lub xero, zapłacę oczywiście. Wszystkiego dobrego w Nadchodzącym Nowym Roku, Zdrowych i pogodnych świąt wszystkimMT-kowcom i ich rodzinom, rychłego powrotu wiosny i szerokości na drodze. Pozdrawiam ze śnieżnej Hajnówki. Lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazlem gościa co robi coś takiego do MT-01

 

Cały stelaż,tj. centralny +boczne ramki pod torby na boczne tłumiki;370 zł.

 

koszt wysyłki za pobraniem ok.32 zł.Można zrobić przelew,wówczas koszt jest trochę mniejszy.

 

 

 

Na dzień dzisiejszy stelaża brak na stanie,moge wykonać na zamówienie ok.10 stycznia.Stelaz centralny jest przygotowany pod wkręcenie alu nosków monokey(30 zł.) pod 1 kufer,co pozwala bez płyty założyć kufry givi monokey,kappa monokey itd.

 

W razie zainteresowania napisz adres do wysyłki,stelaż wpisuję w kalendarz,będziemy w kontakcie.

 

pozdrawiam

 

p.s

 

stelaż jest malowany proszkowo na czarny mat,na zdjęciu jest prototyp w surowym stanie

post-59725-0-09696200-1356685716_thumb.jpg

Edytowane przez DRIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazlem gościa co robi coś takiego do MT-01

 

Cały stelaż,tj. centralny +boczne ramki pod torby na boczne tłumiki;370 zł.

 

koszt wysyłki za pobraniem ok.32 zł.Można zrobić przelew,wówczas koszt jest trochę mniejszy.

 

 

 

Na dzień dzisiejszy stelaża brak na stanie,moge wykonać na zamówienie ok.10 stycznia.Stelaz centralny jest przygotowany pod wkręcenie alu nosków monokey(30 zł.) pod 1 kufer,co pozwala bez płyty założyć kufry givi monokey,kappa monokey itd.

 

W razie zainteresowania napisz adres do wysyłki,stelaż wpisuję w kalendarz,będziemy w kontakcie.

 

pozdrawiam

 

p.s

 

stelaż jest malowany proszkowo na czarny mat,na zdjęciu jest prototyp w surowym stanie

 

Kupiłem ten stelarz i raczej nie ma się do czego przyczepić, polecam opcję z aluminiowymi noskami monokey dzięki nim stelaż wygląda dużo lepiej niż z całą płytą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...