Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

Co do turystyki Mt-kiem to mogę powiedzieć, że to dobry motor. Kilka dni temu wróciłem z MonteCarlo przez Alpy w sumie 5,5 tyś km. Jedynym, jedynym mankamentem w naszych moto jest lichy skręt. W winklach tego się nie czuje ale jak robiłem Selvio to mi tego brakowało jadąc 1ką i 2 ką. z zazdrością patrzyłem na BMW GS y które są do tego typu podjazdów i zjazdów stworzone. No i ta "elastyczność" w naszych MT :banghead: Ale ogólnie to super sprzęcior na wyjazdy dłuższe i krótsze. A co do plecaka to się zgadzam. Na MT ka plecaka zabieramy w koło komina i to powinno mu wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do starego tematu ze słabą widoczności w lusterkami.. Znajomy zrobił mi nowe pręty do których montuje się lustra,dłuższe o 6 cm. Zrobił je ze stali nierdzewnej polerowanej.Wyglądają jak oryginał-Problem znika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejechałem w upale 100 kilosów na rruchliwych drogach średnia 90 km/h pierwszy raz wlączył się wentylator pod siedzeniem na 2-3 minuty .Dmucha (wyciaga) ciepłe powietrze na oponę az miło :) Wieje jak prawdziwy wentylator chłodnicy :D

Edytowane przez DRIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich ,gdyż pierwszy raz zabieram głos na tym forum.Od wiosny posiadam MTeka 2006 r.i byłem bardzo zadowolony z jazdy tym sprzętem.Piszę celowo byłem, gdyz od 2 miesięcy stoi w serwisie,po tym jak spiesząca się baba,stojąca w korku,na dwupasmówce, nie zauważyła jadącego w tym samym kierunku po linii przerywanej,wolno,naprawdę z wielką ostrożnością i palcami na klamce motocyklisty, nagle zmieniła pas i potrąciła mnie.Jej wina,spisane oświadczenie,motocykl lekko poprzycierany (miał dolne i górne crash pady) ,ubezpieczalnia pokryje koszty (k....a.-za długo to się trochę ciągnie) ale co nie mogę się cieszyć z jazdy Tym sprzętem to nie mogę.Dziwna forma powitania - witam a zarazem ostrzegam.Panowie uważajcie na takie przejeżdżanie-bo ja już teraz tak nie jeżdżę (Polak mądry po szkodzie ). Napisałem,że nie jeżdżę bo dzięki Bogu (no może niekoniecznie dzięki Niemu ) posiadam drugi motocykl,który niestety nie daje takiej radości z jazdy jak KODO.

DRIFF- co masz na myśli pisząc cyt "stwórzmy zalegalizowany klub MT-01 ?"

Przez kogo zalegalizowany.Z ilości postów mniemam,że jeżdzisz dość krótko i nie miałeś jeszcze do czynienia z Klubami Motocyklowymi czyli MC.Nie chcę się wymądrzać gdyż może są tu koledzy,którzy mają dłuższy staż motocyklowy- mój to 10 latek wspaniałej przygody-ale ja jestem jak najdalej od tych formacji.

Pozdrawiam.Eda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turystyki Mt-kiem to mogę powiedzieć, że to dobry motor. Kilka dni temu wróciłem z MonteCarlo przez Alpy w sumie 5,5 tyś km. Jedynym, jedynym mankamentem w naszych moto jest lichy skręt. W winklach tego się nie czuje ale jak robiłem Selvio to mi tego brakowało jadąc 1ką i 2 ką. z zazdrością patrzyłem na BMW GS y które są do tego typu podjazdów i zjazdów stworzone. No i ta "elastyczność" w naszych MT :banghead: Ale ogólnie to super sprzęcior na wyjazdy dłuższe i krótsze. A co do plecaka to się zgadzam. Na MT ka plecaka zabieramy w koło komina i to powinno mu wystarczyć

 

 

hm ja traktuję "3" jako bieg uniwersalny w takich jazdach i jest ok , no ostecznie redukcja na "2" na super winklu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może ktoś miał podobne obiawy. W moim MT, regularnie zapala się bądź świeci dioda check engine, potrafi włączyć się zaraz po odpaleniu moto lub w trakcie jazdy, czasem się wyłancza innym razem świeci przez setki kilometrów, nie wpływa to zupełnie na pracę silnika (żadnej utraty mocy itp.).

Dowiedziałem się, że może to być jakiś obiaw nie domykającego się EXUPa, ale sprawdziłem, wszystko chodzi jak trzeba a dioda wnerwia i błyszczy.

Czy któryś z Was spotkał się z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kod błędu pokazjue ale nie mam pojęcia co on może oznaczać, zastanawiam się czy to jednak nie będzie exup, bo silniczek chodzi ale linki mogą być zbyt luźne, a regulacji przy wydechu juz nie mam, pewnie jest gdzieś przy silniku

 

świeczki mam w porządku? kodu błedu Ci nie wyrzuca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i pozdrawiam z Żagania. Kupiłem w połowie września Mteka jest to mój pierwszy motor. Nie ukrywam że wcześniej jeździłem ETeZtami i innymi wynalazkami. Padło na MT dlatego, że jest takim motorem, który jest optymalną przeze mnie wizją motocykla. Motor kupiłem od Waldemara z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolony. Staram się z respektem okiełznać jego moc. Przeczytałem całe forum od początku dowiedziałem się tutaj bardzo dużo rzeczy, które na pewno ułatwią mi użytkowanie. Niech moc będzie z Wami.

Edytowane przez Redrobert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...