Skocz do zawartości

Yamaha MT 01 ( MT01, MT-01 )


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie były takie objawy jakby nie palił na wszystkie świece jadąc delikatnie tak ok 2 tys obrotów bądż stojąc i trzymając gaz w okolicach tych obrotów miał nierówną pracę to było okresowo zazwyczaj jak był ciepły (ponoć wpływ temperatury miął wpływ na metriał z jakiego była pompa coś się rozszerzało i zacierało) i to sie tak działo przez cały sezon aż mi się zesrała podaczas wyprzedzania bezpieczniki całe ale mi błędy jakies wyrzucał nie pamiętam już jakie konkretnie i świece wypalał - przywiozłem 2 pompy używki we bańce z paliwem na krótko podawały a na motocyklu dupa tez przerywały i musiałem nową załatwić

próbowałem dopasować od innych ale nie udało sie nie pamietam już dokładnie ale wartości ciśnień inne były na bank w innych modelach i chyba obudowy minimalnie też się różniły a denso mnie spuściło jak chciałem zakupić samą pompę bez obudowy plastikowej

jeszcze jedna rzecz te pompy były na kampanie ale tylko pierwsze serie bo potem ponoć coś zmienili - ale to już szczegółowo trzeba sie dopytać choc jak zgłaszałem że pompa głośno pracuje jeszcze na gwarancji to taki mówili jej urok a potem ch*j płacić kazali na szczęście się udało to ogarnąć

Edytowane przez mlubon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, a tak z innej beczki powiedzcie mi na jakich gumach w swoich MT'ekach jeździcie?

 

Przyszedł czas na zmianę i sam nie wiem czy pozostać przy Pilot Powerach 2CT czy szukać czegoś innego. W sumie to za wyjątkiem tego, że giną w mgnieniu oka to nic złego o nich powiedzieć nie mogę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na continentalach attack"ach, michelinach power pure 2ct, pirelli diablo strada i powiem szczerze że pirellki jak dla mnie to były najlepsze gumy a teraz sobie kupiłem pirelli Angel st ale nic o nich nie mogę powiedzieć bo jeszcze leżą w garażu na regale i czekają na swoją kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Metzelerach Z8 Roadtec. W zeszłym roku przed sezonem zakupiłem komplet, w połowie sezonu złapałem dziurę w tylnej i ją wymieniłem. Przód zrobił jakieś 14-15 tys km, a tył - 6-7 tys km. Oponki są ZARYPISTE !!! Pięknie trzymają na winklach. Niestety przednia się już kończy: na bocznych powierzchniach już ścieram znaczniki. Ale taka ich uroda: na środku i bokach jest guma o różnej twardości.

 

Zdecydowanie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba zapłacić za taki zestaw?

 

Ja jeżdżę na Metzelerach Z8 Roadtec. W zeszłym roku przed sezonem zakupiłem komplet, w połowie sezonu złapałem dziurę w tylnej i ją wymieniłem. Przód zrobił jakieś 14-15 tys km, a tył - 6-7 tys km. Oponki są ZARYPISTE !!! Pięknie trzymają na winklach. Niestety przednia się już kończy: na bocznych powierzchniach już ścieram znaczniki. Ale taka ich uroda: na środku i bokach jest guma o różnej twardości.

 

Zdecydowanie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba zapłacić za taki zestaw?

 

Trochę mi trudno to sprecyzować, bo mam dostęp do opon w niższych cenach. Nie są tanie, ale:

http://www.opony.com.pl/artykul/Metzeler%20Roadtec-Z8-najlepsze-opony-sportowe/?id=1258

 

Ja jeździłem na nich w temperaturach bliskich 0 st (zarówno w kraju jak i w Alpach - poszukaj mojego wpisu z poprzedniego roku) i wysokich. Pięknie i przecyjnie pokonuje się zakręty. Są na prawdę DOBRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmiaru opon na tył ,jakie macie założone ?

Założyłem 190/60/17 wydłużyła się długosc biegów i chyba troszkę osłabł .Opona torowa marki nie pamiętam ,a nie chce mi się lecieć do garażu sprawdzić ;) przykleja się do jezdni, w winkle mozna pewnie wchodzić .

Generalnie przed zmianą jezdziłem na Dunlop Sportmax D207 190/50/17

(środek twardy boki miękkie).Nie polecam non top koło mieliło w chłodne dni lub po deszczu, masakra .

Edytowane przez DRIFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...