Skocz do zawartości

Mam okazje kupic Cagive Mito... ale


Rekomendowane odpowiedzi

NARESCIE KUPIŁEM !!:D hyhyyh motor jak narazie fajnie chodzi ;d jedyne co mnie irytuje to ze do 6 tys to sie zbiera wolniej niz inne 125 :| tzn af1 ale od 6 tys ma koooooopa:D rybson ma racje ... narazie zadziej będę tu zaglądał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn 40 tys to duzo ... ale cos tam CHYBA był wymieniany tłok bo przeciez dormalny człowiek w 2t by to zrobil Razz ... a nawet jezeli mialbym przez zime zmienic tłok (koszt 350) to mialbym pewne ze pojezdze bezawaryjnie:)

NARESCIE KUPIŁEM !!Very Happy

obyś miał więcej szczęscia co ja i kumpel ! ja miałem 92 rocznik - zatarłem 3 razy !!! kumpel miał 96 - zatarł raz, ale szlifował i moto na części poszło ! Cagivy są strasznie wyżyłowane !!! moja szła max 190 - kumpla pod 200 podchodziła !

 

a - i to, że obydwoje zatarliśmy w ciągu jednego sezonu takie same moto to chyba o czymś świadczy !

 

PAMIĘTAJ:

- lej najlepsze oleje syntetyczne ! oprócz dozownika wlej zawsze troche do zbiornika !!! nigdy nie przestawiaj na iglicy !!! Ja doszedłem do części tylko w jednym miejscu w Polsce - w Żabkach (czy Ząbkach) koło Wawy (tylko nówki i nie wiem, czy jeszcze ściągają !)

 

Pozdro i powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam takie problemy ze linka sie zacinała ale to juz zrobione bo byla nie orginalna ( i nadal jest :) ) i cos powyzej 7 tys przerywa mi czasem przerywa czasem nie ale to chyba cos z paliwem bo raz idzie zajebiście a czasem przerywa na dłuższa chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje sprzęta , oby służył bezawaryjnie

 

od siebie jak zwykle dodam, że smiac mi sie chce z ludzi, którzy szukając sprzeta rozglądają sie tylko " po własnym podwórku"

 

kur*a, lepiej siedziec na nacie, kupowac dizmary i ogladac obrazki czy pojechac po moto troche km ( jesli warto) ? stracisz kilka stówek na paliwo, ale może trafisz na zadbanego sprzeta w dobrej cenie i to sie zwróci. nie mówiąc o tym, że jezdzisz zamiast patrzec, jak inni to robią 8) owszem, można wpasc na mine ale przecież można tak ustalic traske, żeby oblukac kilka moto na raz :) którys musi byc OK :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z Was jest kobietą? Wink

:mrgreen:

mito jest najmocniejsza w klasie, a i 7 biegów też robi swoje Smile

Dlatego właśnie jest najbardziej przeciążona - wysilony silnik i trza strasznie uważać na łoli (najlepiej z pierwszego tłoczenia :-) )

7- bieg to tylko do uspokojenia silnika, bo jak przeciągniesz mu na 6 to na 7 raczej już się nie rozpędza, tzn. kiepsko - tępem żółwia !

przeciez jest regulacja na dozowniku, takze nie ma problemu Wink

różnie bywa z dozownikami ! mi raz się zje*ał i przestał dawać tyle ile trza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...