Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Odkopie temat,miałem  zamiar  kupić  coś  o pojemności 650(W grę  wchodziły dr650,klr650 Yamaha  xt 600 bo budżet  jaki posiadam to 5tys).Ale ze względu  na masę i brak doświadczenia  w endurowaniu postanowiłem  zacząć  od 350,znajdę  tu jakiegoś  posiadacza dr 350 z opolskiego, który (odpłatnie  rzecz jasna)pojechalby  ze mną dokonać  zakupu sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.  Byłem wczoraj oglądać dr350,  gość zapomniał mi powiedzieć przez telefon ze po dodaniu gazu kopci  trochę  na niebiesko,  silnik umyty bo się gdzieś poci ale umyl to nie widać gdzie.  Co sądzicie?  Szukać dalej czy opłaca się za 4700 to wziąć?  Nie ma ktoś z forumowiczów na sprzedaż?  Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść temat, za takie pieniądze nie warto brać DR-ki co na start jest do remontu. Chyba, że wszystko inne jest w stanie niemal idealnym to można się pokusić o zejście do 4000 zł i remont ale to i tak średnio opłacalne w wiekowym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Mam starą, poczciwą DR350. Nie jeździłem 7lat i nie pamiętam jaka była charakterystyka jednocylindrowca. Po odpaleniu, silnik bardzo szybko się nagrzewa, kilka sekund i już kolektor gorący, cylinder również. Tak ma być? Dodam, że motocykl na dotarciu, szlif cylindra, nowy tłok itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jestem nowy ale  prześlidziłem cały temat od 1-265 no i cos sie wie , dużo sam robie jako posiadacz Dr od 2 miesiecy .Bałem sie regulacji zaworów że do tej pory to już zabawka po coś mi zawsze nie pasuje ale nie w tym problem jak brałem moto to było do wymiany niby pierścionki , okazało sie że komplet czyli wiadomo tłok pierscienie szlif cylindra tłok wossner ....drogi ale co tam ...lepiej dac droze i miec spokój tak myśle .Tłok to 79,94 , szlif zrobiony podajrze na 80-81 nie wiem dokładnie ale problem mam inny , mianowicie przy zakupie palił na strzała po wymianie tłoka paliło też dobrze a teraz to w ogóle jak sie uda to sie uda a jak nie to na pych ...ale przesledziłem wątek i trzeba sie wziąc za gaznik , czyszczenie itd a potem sie zobaczy . Zawory sa na ...ssący 0,7 a wydech 0,10 , sciagnełem z istrukcji pewnej pary z YT i jest tam wiele rzeczy że mozna naprawde samemu zrobić porzadnie , filtr umyty w ludwkiku i nasączony olejem do filtrów a dokładniej pedzlem naniesiony . Jezdze tirem a w weekendy w domu własnie wracam z Szwecji i mam na zbycie kilka opon do crossa bodajrze 19 i 21 ładna kostka . Jak przyjade lub jak znajde czas bo mam gaznik w tirze do przeczyszczenia ale taks ie zbieram ze nie mam czasu . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...