Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eloelo wes ty staryj przestan nabijac sobie posty :-D TAK JAK TY TO MÓWISZ :D pózniej trzeba czytac posty takie jak (UWAGA TO ZART) :? do takich masz dział HUmor :P !!

Mocowania baku zawsze mozna zrobic samemu tu pospawac tu pospawac i mocowania jush sa!! 8) bedzie sie trzymał bardzo dobrze jak zrobisz wszystko ok i dokładnie !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ednuro:daleko chyba nie zajedziesz na tym baku  moze inaczej zajezdziesz ale nie koniecznie wrocisz...  powodzenia tak i tak zycze

O tym to ja wiem że w dwie strony nie objade na jednym baku...to nie dt 80 :-D .Chodzi w jedną stronę gdzieś około 50km +,a tam jak dojedziemy w jedną stronę jest stacja beznyznowa.Zresztą wszytsko wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tworzyc nowego tematu wiec napisze tutaj bo jak widac moj temat cieszy sie duzym zainteresowaniem :mrgreen: otóż jest do kupienia honda crm 80 czy tam 75 (nie wiem dokladnie) i teraz moje pytanie: co jest większę crm 75 czy dt 80 lc2? który motor jest mocniejszy lepszy itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloelo: A w czym ci to przeszkadza? Bo w tym temacie jest już ze 20 twoich postów i w każdym z nich ze świeczką szukać jakiegoś konkretu. Tylko kretyńskie komentarze. Duzo postów i fajny motocykl to jeszcze nie wszystko... Jesli jest okazja to dlaczego ma nie skorzystać? Nie każdemu rodzice kupują motor marzenie. Zadał konkretne pytanie i taka powinna byc odpowiedź. Chciał YZ 500 bo pewnie nie zdawał sobie sprawy z czym ma do czynienia. Ty odrazu z tekstami że mało kto by sobie poradził z tym motocyklem a on w szczególności nie. A ty za to byś był panem i władcą na 500ce. Widziałeś chociaż na oczy 500 2T? Kwas zszedł na ziemię i szuka czegoś rozsądnego. To może teraz go wysmiej że za słaby kupuje i zeby szukał motorynki a i znią pewnie sobie nieporadzi... boszzzz, człowieku, po co pisać takie głupoty które tylko marnują czas czytających temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Wojteque tak jak mówisz, eloelo tylko sie wymądrzasz, jeszcze nie widziałem żebyś powiedział coś co by mi w pewnym stopniu pomoglo, potrafisz tylko pisać bzdurne komentarze, jezeli coś ci nie pasuje to po prostu nie pisz w tym temacie bo nikt cie o to nie prosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500cm nie.... Ja i tak uważanm że zrobiłem błąd kupując 250 w wieku 15 lat ale nie tylko o to chodzi bo to naj mniejszy problem okiełznać 250 w enduro jezdząc spokojnie ale po 1 nie ma gdze jeździć (bynajmniej u mnie :P ) po 2 to za dużo pali nie wiem ile dokladnie pali 500 ale przy dzisiejszyh cenach bezyny czyli ok 4.35 napewno jest to bardzo nie opłacalne bo mniej więcej po roku jazdy 500 moze wyjść tobie prawie 2 motor :P ale szczeże muwiąc odradzam kupno 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...