Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

a tak przy okazji jest nawet ładny sprint do wziecia. dokladnie furka jest po dzwonie ale nie wielkim a i cena mysle ze do wytargowania. rok 99. jak by ktos chciał moge wziac od goscia namiar.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko mam.

 

Czy ktos dysponuje moze nakładką na tylne siedzenie do tripla czy daytony?

szukam na wzór bo chce sobie zrobic takie cosik.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos dysponuje moze nakładką na tylne siedzenie do tripla czy daytony?

szukam na wzór bo chce sobie zrobic takie cosik.

 

hej' date='

właśnie też takowego dobra poszukuję. Przeglądam w tym celu ebay.de. Jest tego trochę, ceny wahają się od 51 EUR do 110 EUR (mam dane odnośnie około 7-8 sprzedanych już sztuk). Do tego dochodzi 30 PLN na przelew zagraniczny, poza tym koszt przesyłki z Niemiec, to 17 EUR (jakieś 75 PLN) ... czyli zabawa kosztuje od ok. 300 PLN do ok. 550 PLN. Czaję się, pewnie będę atakował (kilka dupereli już kupiłem na ebayu. Wada jest taka, że trzeba sprechen auf Deutsch ... bo Helmuty polskiego się nie chcą uczyć ;-)

A i pamiętaj - interesuje Cię tylko nakładka od modeli między 1997 a 2001 ;-) później trypel i tonka miały już dzieloną brzydką dupę :)

 

cześć, nie, mój jest czarny (na razie). A Podlasie mam w planach, bo na moto byłem tam tylko raz w zyciu - okolice sokółki, białegostoku. A marzy mi się zobaczyć nadbużanskie łąki...

Staszek.

 

zapraszam, daj znać jak będziesz jechał :()

 

POzdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, najlepszy sposob to zakupy na ebay.de

mam mozliwosc kupowania tam przez znajomych ktorzy tam siedzą i w momencie przyjazdu ich do polski przywoza mi to i owo. jedyny problem to to ze kaske chcą najlepiej na konto w niemczech (będą teraz jakos w pazdzierniku). gdybys byl zainteresowany moge pomoc.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi 30 PLN na przelew zagraniczny

 

Jacek,

 

w jakim banku robisz przelewy do reichu? ja jak pytałem w BZ WBK to mało się nie przewróciłem jak usłyszałem koszt takiej operacji (coś ponad 30 EUR), więc na chwilę obecną przelewy załatwia mi ktoś kto mieszka w Niemczech.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez ogoladałem na ebayu ale w sumie z przelewami itd wychodzi nieiwiele taniej niz orginal (600zł) no chyba ze faktycznie trafi sie na ładnąsztuke za 50E np.

 

[ Dopisane: 04-10-2005, 08:12 ]

dzieki marlex za przesłanie manuala. Wlasnie dostałem.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam ja wlasnie przedwczoraj stalem sie posiadaczem daytony 955i,z 2001 roku,ale odobieram ja dopiero w poniedzialek.nie jestem za specjalnym milosnikiem szybkiej jazdy ale myslalem ze jak mi sieona spodoba to ja sobie zostawie :) mozecie mi cos powiedziec o tym roszniku?jakies dane techniczne czy juz byly na wtrysku w tym roku czym sie rozni od nowej daytony i takie tam,wszedzie gdzie szukam to tylko nowa jest,a i jeszcze moze ktos sie orietuje jakie ceny daytony sa w polsce?ja kupilem w angli za 1560 funtow,ma troszke polamana czache i nie ma szyby poza tym wszystko oki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratualcje.

2001 to chyba juz w tej nowej budzie. generalnie to niezły wypierdalacz.cos kolo 150 kucy ma i nie całe 200kg.

 

Mam do niego manuala. jak chesz to ci przesle. zapodaj na gg 3321932 to sie jakos zgadamy

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Daytona jest na wtrysku co najmniej od 1997, od modelu 595. Wszystkie późniejsze także są już zasilane wtryskiem,

Jeżeli jest to model w nowej budzie (dwustronny wahacz, dwupoziomowe dzielone siedzenie), to ma 147KM (katalogowo), jeśli jest to jeszcze poprzednik (czyli z dwoma jajowatymi reflektorami, z siedzeniem niby-jednoczęściowym), to ma 130KM ... i wymiata i tak :))

 

Ciekawe, czy Ci się spodoba. Trzycylindrówka śmiga zupełnie inaczej, niż czwórki. A cena? Myślę, że korzystna, chociaz ze sprzedażą Triumpha w Polsce są duże kłopoty. Ja zakładam, że jak zamarzę o czymś innym ... to Trypla wstawię obok Urala do "rezerwy"...

 

Pozdro

 

BART! Ja chcę serwisówkę!!!! masz też do modeli 97-00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...