Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

glaca zajebiaszczy :) Uważaj, bo to naprawdę szybka zabawka ;)

 

Dziś mam niezłego nerwa... zamówiłem szybę racingową do Triumpha i przyszła kurierem siódemką, ale połamana! Nosz ku*wa!!! mają naklejone, że ostrożnie "szkło", a pewnie rzucili na to coś ciężkiego i szybka jebła!

Spisałem protokół szkody i dzwoniłem do sprzedawcy. Obiecał, że wyśle nową - mam taką nadzieję, bo kasę już zapłaciłem...

Otwieram drugą przesyłkę, gdzie zamówiłem xenony- no i jak pech to pech - jeden żarnik błyśnie i nie świeci - jutro dzownie do sprzedawcy i mam nadzieję, że wymieni, choć ciekawe czy na mój czy jego koszt....

Pierwszy raz zdarzają mi się takie cyrki. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z wymieniania towarów?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje glaca :)

i jak trzymasz go w tym garazu co jest na focie to ja pitole :D normalnie zlodzieji sie nie boisz chyba :) tam swego czasu 3 sprzety zarabali...

 

bo motocykl trzeba ubezpieczyć :] jak stać człowieka na motocykl za 20, 30k to chyba nie jest problemem wydac 1k na ubezpieczenie i spać spokojnie? każdy robi jak uważa, ale...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim :)

 

Uważaj, bo to naprawdę szybka zabawka ;)

Już zauważyłem że to niezła zapierdalaka :biggrin:

 

Wydech to Yoshimura Tri-cone, jakiś mocno głośny nie jest, ale dobrze gada.

 

GSXR nie stoi w tym garażu co jest na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polatać jeśli nie będzie padać

 

Dzieki siwydym.

Jakiego sprzęta szukasz??

 

 

szukam SV-ki 1000 ale ciężko ze znalezieniem dobrego sprzętu tymbardziej że chciałbym coś z 2006 ...

w grę wchodzi jeszcze GSX-R 750 K8 i w górę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...