Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monster zawsze możesz robić jako plecak :) hehehe :biggrin: U mnie nie musisz pytać aby zająć miejsce na tyle ... hehehe

Ja tam boję się być plecakiem :wink: bo nie widzę dobrze lecących much z przeciwka :laugh: :laugh: :laugh:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sra* muchy ... komary gorsze ... lecą do światła jak głupie ... a te biorę na klatę JA :huh:

Jedyne co Monster będziesz zmieniał muzę w mp3... hehehhe

 

bodzes82 a ty co znajomy moich znajomych ... Witam ... lecisz z nami?

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bodzes82 a ty co znajomy moich znajomych ... Witam ... lecisz z nami?

 

Witam

znajomy znajomych ;p, możliwe - Rawicz i Leszno blisko, ludziska się znają...

Niestety sobota we Wrocławiu a prognoza na niedziele skutecznie mnie odstrasza...

Może innym razem się podepnę do Was...

 

 

Kuźwa, doczytałem, że to w przyszłym tygodniu... Dam znak, może jeszcze ktoś z Rawicza by śmignął, jeżeli nic mi nie wyskoczy chętnie polecę z Wami...

Edytowane przez bodzes82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. rano 8:00

2. jedziemy, szukamy mety, pojeździmy po okolicy, wyścigi, itp. kolejność dowolna

3. nie wiem

update

 

Karol nie jedzie zatem z chętnych Rudy i Marecki z czego Marecki na jeden dzień tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Gostyniu na otwarciu BLACKHAUS o 12.30 i o 17 ale ogólnie lipa!! Nic nie było zorganizowane :evil: żadnych zabaw, zawodów, każdy tylko pił i nic więcej!! Kiepska impra według mnie!! :mad: :sad: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COŚ NA POPRAWĘ HUMORU :

 

http://komediowo.pl/gid,15626601,img,15637036,title,Zdjecia-ktore-namieszaja-ci-w-glowie-odcinek-5,galeria.html

 

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

MONSTER ENERGY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Darecki wg. Ścigacz.pl to kocioł ma 18l i w tym 3,4l rezerwy. http://www.scigacz.pl/Yamaha,FZ1,Fazer,i,FZ1,Naked,1944.html

Drugim razem polecam natychmiast udać się w kierunku Google i tam pierw zerknąć :D Pzdr. Dobranoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario, szczegóły bede znał niebawem, Smok mi mówił, że jedzie, Twin też jedzie, jedziemy na 2 dni raczej. Problemu nie widze, my zostaniemy a Wy wróciciecie jeśli musicie. Tydzień później jest "Brodak"-czeskie zlocisko, polecam :)



Dobra... Cos już wiem, wstępnie o 7:30 spotykamy się na Orlenie w Serbach przed Głogowem. Więc jak coś to wbijać, Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...