Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oba zostały sprzedane w jeden dzień po wystawieniu...

Pale, mam taki mętlik w głowie, że sam nie wiem co kupię...

Znalazłem niezłą R1 =>> http://otomoto.pl/ya...2-M3584427.html tylko waham się, bo na dłuższą metę erłan jest męczący (nadgarstki i te sprawy...)

Biorę pod uwagę turystyka i myślałem o ST 1300 - też zajebisty sprzęt, albo FJR...

Nieraz mam dzień, że poczłapal bym się jakimś cruiserem np VL 1500....

no i bądź tu mądry :/

 

Marecki to moze zzr1400 lub bmw k1200/1300s ?

Chyba ze to nie ten budzet.

 

A kruzery to sobie zostaw na stare lata jak zostaniesz dziadkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marecki to moze zzr1400 lub bmw k1200/1300s ?

Chyba ze to nie ten budzet.

 

A kruzery to sobie zostaw na stare lata jak zostaniesz dziadkiem :D

 

 

Buma K1300 odpada - budżet 22-25 max... Ale piękny jest :)

ZZR jakoś mi się nie widzi...

Nawet moja żona twierdzi, że na kruzery to nie mój czas i po prostu nie pasują do mnie :) - więc ten temat odpuszczam :D

Najprawdopodbniej kupię FJR, choć biorę też pod uwagę ST1300 - czas pokaże co się trafi :)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Marecki jak ty to zrobiłeś ze 2 Hondy w 1 dzień poszły ??

A ja sprzedać nie moge :(

 

Nie ważne jak się szybko sprzedały,najgorzej jest kupić... Generalnie nic co mnie interesi, nie ma na giełdzie...

Glaca, zacznie się jazda, wtedy każdy ma większe parcie na kupno sprzętu - cierpliwości, jak sprzęt jest ok, to sie sprzeda :)

Powodzenia!

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buma K1300 odpada - budżet 22-25 max... Ale piękny jest :)

ZZR jakoś mi się nie widzi...

Nawet moja żona twierdzi, że na kruzery to nie mój czas i po prostu nie pasują do mnie :) - więc ten temat odpuszczam :D

Najprawdopodbniej kupię FJR, choć biorę też pod uwagę ST1300 - czas pokaże co się trafi :)

 

Ale w tym budzecie to k1200s dorwiesz i to moze nawet model od 2006 roku.

 

Co do FJR to tez daje rade i to calkiem niezle :P

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jakiś podział jest jedni jadą do poznania a inni zostają w lesznie? prosiłbym o jakieś konkretne inf...

 

Zbierzmy ekipę carroll na Leszno i na Poznań. Wpisujcie się i tyle...

 

Jeżeli chodzi o mnie ja raczej nie wyjadę, nie mam nic na łapki, pogoniłem glovsy ... chyba że w narciarskich pojadę :banghead:

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierzmy ekipę carroll na Leszno i na Poznań. Wpisujcie się i tyle...

 

Jeżeli chodzi o mnie ja raczej nie wyjadę, nie mam nic na łapki, pogoniłem glovsy ... chyba że w narciarskich pojadę :banghead:

W naszym motocyklowym pokoju znajdą się skórzane rękawice zapasowe. Więc jeśli takim argumentem chciałeś nas zbyć, to Ci się nie udało i jedziesz z nami!

PS dziś chcieliśmy przedmuchać maszyny, to możemy się spotkać na jakąś przymiarkę i umówić na jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

conny widziałem, że już wczoraj coś nie coś przedmuchałaś co ... ;)

 

Daleki jestem od zbywania kogokolwiek. Glovsy fakt kiepska wymówka i dziękuję za ofertę pomocy :wink: Byłem dzisiaj w Motorexie, Motor-passion. Coś tam przymierzałem i pasowały, ciężko się jednak zdecydować :banghead: . Z allegro nie chce bo bez przymiarki to nie kupowanie, a nie chcę się bawić w odsyłanie. W okolicach Leszna warto gdzieś jeszcze podjechać?

 

Wracając do wyjazdu z glovsami czy bez jutro raczej nigdzie nie wyjadę. Spędzam dzień z moimi kobietkami :)

 

 

EDIT:

Dla jadących do Poznania jutro bazarek...

http://www.motobazar.poznan.pl/index.php

Edytowane przez wooytek6

Na mocy danej mnie, przez... mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...