Skocz do zawartości

Kupno motocykla w angli - cena, realia


Rekomendowane odpowiedzi

To co Ty chcesz kupic ????

Poza tym ............ zostaje Ci jeszcze kilka rzeczy do zamiany z prawej na lewa

Ja znalazlem przewoznika za 100 funtow a na forum jakis kolega oglaszal sie ze dla forumowiczow zejdzie do 90, tylko musisz przegladanac tematy bo nie wiem gdzie to bylo :icon_biggrin:

 

ciiiiiiii te 90 to było tylko dla ciebie :icon_twisted: , ale to stara Historia i juz średnio aktualna.

 

Wiekszośc przewozników co wożą paczki do polski przewiezie ci za 100f ,poszukaj ogłoszeń w necie jest duży wybór.

 

no jakbyś miął namiary to chetnie pogadam z tym przewoznikiem.Z tego co ja szukałem to za 140 bedzie najtaniej i to za jakies moto typu naked. Jak juz chcesz cos konkretnego w owiewkach albo chroma albo goldasa to sobie 180-250 liczą. No ale szukałem ponad z 8 miechów temu, wiec moze coś sie zmieniło.

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiiiiiii te 90 to było tylko dla ciebie :icon_twisted: , ale to stara Historia i juz średnio aktualna.

 

Aaaaaaaaaaaaaa to nie widzialem ze to mnie taki zaszczyt dostapił :icon_biggrin: :icon_razz:

A jak srednio aktualna bo byc moze cus sie szykuje ??? :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie

Mam transport moto do PL- poczatkiem wrzesnia (5 wrzesnia) i mam miejsce na 3 moto. Transport z UK do PL - 100 funtów.Moto trzeba by dostarczyć do mnie do CAMBRIDGE w UK i do odebrania bedzie na podkarpaciu, lub moge w cenie podwieść moto tak max 250 km w obrębie TARNOWA(bo dalej mi sie nie chce jechać)

 

cale info tu

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...64585&hl=anglii

 

 

Jak kogoś interesuje to info na PW.

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

chcialem odswiezyc watek, bo sprawda dla mnie jak najbardziej aktualna :icon_mrgreen:

Czy ktos ma moze akies namiary na gieldy gdzie mozna byzki tanio w miare kupic lub czesci?Wiem, ze sie konkurencji niep odpowiada, ale moze ktos sie zlituje i pomoze....ceny sa tansz jak u nas i przy odrobinie uporu, czasu i szczescia mozna kupic niezly, nierozbity motorek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wczesniej wspomieli moi przedmowcy, najleprzym miejscem na znalezienie moto w Anglii jest "Mototrader".

Jest tam duzo ofert.Rowniez w tygodniku "MCN" jest duzo fert.

Obie gazetki maja swoje stronki inernetowe.:

www.mototrader.co.uk , www.motorcyclenews.com .

Jesli jestes na miejscu, to mozna rowniez znalezc oferty w lokalnych gazetach no i na Ebay'u.

Ceny sa zblizone do polskich, ale mozesz trafic na maszyny tansze niz w kraju w zaleznosci od modelu.Jesli znajdziesz motor ktory Cie interesuje i cena nie jest zbyt okazyjna, to zawsze mozesz sie targowac.

Cena funta rowniez dziala na Twoja korzysc.

Sam szukam sprzeta dla siebie, czegos do turystyki i codziennego uzytku.

Mysle, o Bandit 1200 albo o Diversion 900.

Co do stanu motocykla, to roznie to bywa, podobnie jak w Polsce.

Ostatnio kupilem Diversion 600 za £300 ale trzebabylo wlozyc w niego troche pracy i kasy, zeby go przywrocic do porzadku.

Jesli sie dobrze rozejrzysz, to na pewno cos znajdziesz.

 

Powodzenia

 

Kaczor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ZASTANAWIAM SIĘ NAD KUPNEM MOTOCYKLA Z ANGLII. NA JAKICH AUKCJACH MAM SIĘ ROZEJRZEĆ?? CO POLECACIE??

NA CO MAM ZWRACAĆ UWAGĘ??

MIAŁEM JUŻ GSXR 600 K1 Z ANGLII I BYŁEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONY, SZKODA, ŻE POSZEDŁ DO KASACJI PO WYPADKU :banghead:

 

PROSZĘ O SUGESTIE :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZASTANAWIAM SIĘ NAD KUPNEM MOTOCYKLA Z ANGLII. NA JAKICH AUKCJACH MAM SIĘ ROZEJRZEĆ?? CO POLECACIE??

NA CO MAM ZWRACAĆ UWAGĘ??

MIAŁEM JUŻ GSXR 600 K1 Z ANGLII I BYŁEM Z NIEGO BARDZO ZADOWOLONY, SZKODA, ŻE POSZEDŁ DO KASACJI PO WYPADKU :banghead:

 

PROSZĘ O SUGESTIE :biggrin:

Ebay.UK,,Autotrader,,Gumtree..W Autotrader ceny są juz ostateczne czyli -nie kto da wiecej.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ma ktoś jakieś fajne stronki w UK z motorkami po delikatnych szlifach, bo takie by mnie też interesowały :)

 

 

W UK motocykle po szlifie przeważnie trafiają na szrott.

 

A ze stron z motocyklami to jeszcze polecam:

http://www.ukbike.com/default.aspx

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie gdzie kupują tzw. handlarze w Anglii motocykle i sprzedają często w dobrych cenach, a wiadomo, że muszą zarobić na tym wszystkim, także cena zakupu takiego motocykla nie może wysoka. Jak patrze po aukcjach, które mi podrzuciliście jakoś szału cenowego nie widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...