Skocz do zawartości

licznik rowerowy - tylko jaki??


emzet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupuj tylko sigme bo są najlepsze mój kolega kiedyś kupił jakiej innej firmy i jak odpalił motor to mu wyskakiwalo od 50kmh do 200kmh a stał w miejscu

Czego was ucza w szkole - przeciez ziemia sie kreci :mrgreen:

 

 

teraz jak i gdzie to zamontowac.

Przedluz sobie troche kabelek i kontaktron walnij na oslone lancucha, a magnesik normalnie na szpryche. U mnie w poprzednim moto tak chulalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluz sobie troche kabelek i kontaktron walnij na oslone lancucha' date=' a magnesik normalnie na szpryche. U mnie w poprzednim moto tak chulalo.

[/quote']

 

a czemu na tylnie koło?? wie lepiej przód?? jakos na tarcze czy cos.

A gdzie zamówiłeś??

na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w etce najbardziej brak zegarka. Moze z tego wzgledu warto zalozyc taki licznik :?: Pomysle nad tym.

 

lepiej idz na najbliższy bazarek i kup zegarek ;) za 5zł i przyklej go, jak Ci się trafi dobry egzemplarz to bedzie służył i służył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w etce najbardziej brak zegarka. Moze z tego wzgledu warto zalozyc taki licznik :?: Pomysle nad tym.

 

lepiej idz na najbliższy bazarek i kup zegarek ;) za 5zł i przyklej go, jak Ci się trafi dobry egzemplarz to bedzie służył i służył ;)

 

Kilvov lepiej ty sie udaj do najblizszej apteki i popros o cos na dekiel.

Moze se w kasku przegrzales lub zapomniales zdjac go na noc.Moze gdy juz pani aptekarka cos ci doradzi nie bedziesz pisal glupich postow i zasmiecal forum. :twisted:

 

Wracajac do tematu

 

Mam juz, zamontowlem dziala. (zegarek taz) :)

Moj licznik to wcale nie jest sigma zalozylem to co akurat mialem jakis 5 funkcujny tani licznik z rowerowego no name. Ma juz chyba ze 3 lata i jesli w rowerze sprawowal sie super nie ma powodu podejrzewac ze nie spisze sie w etce. Maksymalna szybkosc to 199km/h. Zamontowalem czujnik na przednim kole na zacisku. Wklepuje sie tylko obwod kola. W moim przypadku gdy mam nie oryginalne laczki przod 3,0 tyl 4,0 licznik pokazuje dokladniej od fabrycznego ktory przeciez jest wyskalowany do oryginalnych opon. Obeszlo sie bez przedluzania kabla, calosc zajela mi z pol godziny pracy i kilka opasek elektrycznych. Pozdro4all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta a ja mam taki question... Jeśli zamontujesz czujnik/magnes bliżej piasty to bedzie magnes z wieksza czestotliwoscia przelatywał koło czujnika niz jesli zamontuje np. przy oponie... Jak to jest. W którym miejscu dokladnie musi byc zamontowane bo przeciez beda różne wskazania... I nie pisac ze to sie ustawia bo srednice kola owszem sie ustawia ale to i tak nie eliminuje tego problema...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta a ja mam taki question... Jeśli zamontujesz czujnik/magnes bliżej piasty to bedzie magnes z wieksza czestotliwoscia przelatywał koło czujnika niz jesli zamontuje np. przy oponie... Jak to jest. W którym miejscu dokladnie musi byc zamontowane bo przeciez beda różne wskazania... I nie pisac ze to sie ustawia bo srednice kola owszem sie ustawia ale to i tak nie eliminuje tego problema...

 

po mojemu to on oblicza predkosc kątową wiec nie wazne gdzie umiescisz magnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...