Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.goleniowska.com/informacjedetai...?oferta_id=1475

 

Zwróćcie uwagę jak ciekawie sformułowano komentarz „kierowca motocykla marki Honda nie zachował należytej ostrożności i uderzył w bok zawracającego audi 80” To jest ewidentna wina kierowcy samochodu, wymuszenie, tą drogę pokonuje jadąc do firmy. Szkoda że nie napisali że jechał 300km/h !!!. Prosiłbym kolegów o uświadomienie autorów artykułu, że są w błędzie.

Edytowane przez Seboka
[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto...

Z tego co pamiętam z kursu jeszcze to "KIERUJACY WYKONUJACY MANEWR ZAWRACANIA MA OBOWIAZEK ZACHOWAC SZCZEGÓLNA OSTROŻNOSC"..

 

 

Zastanawia mnie jak audi zawracalo skoro ma uderzenie w lewy bok? to tak jakby motocykl lecial lewym pasem a audi zawracalo z prawego? Poprawcie mnie jesli sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi sie wydaje ze Audi jechało sobie normalnie swoim pasem i koles nagle wymyślił ze chce zawrócić to zjechał do prawego pobocza maksymalnie a potem skręcił kierownice maksymalnie w lewo i zaczął zawracać no i widocznie nie zauważył jadącego z tyłu motocyklisty. Ogolnie szczescie ze biker przeżył bo na fotkach nieciekawie to wygląda :/.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wiemy dokładnie jak doszło do wypadku. Być może kierowca Audi zawracał w lewo i motonita tego nie zauważył, a powinien jeśli manewr był sygnalizowany. W takim wypadku nie widzę złośliwości ze strony autora. Nie ma co się gorączkować i szargać nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok godziny 16.30 miał miejsce wypadek z udziałem Skrzyniowego Stara :lalag:

 

Ja akurat zdawałem egzamin praktyczny na karte motorowerową ok 500m od miejsca wypadku.

 

Koleś w starze nie miał hamulców( :evil: ) Więc wyprzedził wszystkich co stali na światłach, uderzył w krawężnik, i położył się bokiem na chodniku. Podobno w Starze były dzieci(Razem 4 osoby). Jedno dziecko zmarło...(Kolega widział worek)

 

CO ZA IDIOTA JEŹDZI STAREM BEZ HAMULCÓW?? MÓGŁ CHOCIAŻ JA 1 BIEG ZREDUKOWAĆ...

 

Szkoda dzieciaka.

 

Ja jak skończyłem egzamin to akurat słyszałem co chwile karetki itp...Potem juz wszystko się wyjaśniło.

:lapad: :wink: :wink:

[*][*][*]

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkanie renault megane z GS500 w Warszawie, na ulicy Generała Maczka. Sliczne slady szlifu na asfalcie :icon_razz: ale chyba wszyscy ok

Niestety nie wszyscy OK :flesje:. Kierowca motocykla nie żyje. Z tego co mówią tu:

 

http://ww6.tvp.pl/5321,20070522501733.strona

 

była jakaś sprzeczka między motocyklistą a kierowcą renault. Kierowca renault zepchnął GSa na latarnię :D. Nie wiem jak było w tym przypadku, ale widać że nie ma co liczyć na opanowanie ze strony innych kierowców. Znam z pierwszej ręki przypadek, kiedy ktoś ze złości specjalnie wjechał mocno w tyłek malucha (bez zagłówków). Nie liczcie, że ktoś Was oszczędzi tylko dlatego, że jesteście na motocyklu. Czasami lepiej odpuścić, nawet jeśli krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fioletowa GS500 na białych kołach, litery z tablicy WH, kask wzorzysty (aerograf?), niestety kierowca zginął na miejscu, uderzając głową o latarnię po szlifie długości kilkunastu metrów.

Z relacji świadka który jechał z tyłu wynika, że obaj kierowcy - auta i motocykla - złośliwie zajeżdżali sobie drogę, aż doszło do zepchnięcia.

Tyle suchych faktów.

Nie wiem co mam o tym myśleć...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie jak to wyglądalo ale z relacji swiadkow wynika ze OBAJ kierowcy zajezdzali sobie droge tylko tyle ze motocyklista byl w gorszej sytuacji bo nei mial wokul siebie blachy tak jak w aucie . Przykra sprawa ale nie warto zajezdzac drogi samochodowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier.... powinni oskarzyc goscia o morderstwo z premedytacja.

I zapewne beknie za przestępstwo z art. 148. § 1. kk, a może nawet § 2. Tak czy siak, życie już sobie zmarnował. Szkoda tylko śp. Motocyklisty. [']

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

I zapewne beknie za przestępstwo z art. 148. § 1. kk, a może nawet § 2. Tak czy siak, życie już sobie zmarnował. Szkoda tylko śp. Motocyklisty. [']

 

dokladnie, o co by go nie oskarzyli i ile by nie dostal to zycia temu motocykliscie nie zwroci niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesamowite...co dzieje się na ulicach

swoją drogą... czasem człowieka poniesie, ale na moto trzeba się 3 razy zastanowić czy warto "wymieniać poglądy" z kierowcami, a w szczególności puszek (są większe, cięższe, opancerzone w poduchy i blachy - i tym samym kierownik ma azyl, jest bezpieczniejszy)..

ja wybieram opcję pole position i odjazd jak najdalej od potencjalnego zagrożenia...

PS. Ludzie do siebie strzelają z samochodów, takie rzeczy się dzieją naprawdę...

 

+Wyrazy współczucia rodzinnie motocyklisty+

 

Przez pomyłkę wrzuciłęm nie do tego tematu...sorrki za spam

Proszę o przeniesienie mojego posta do tematu: Samochód zepchnął motocykliste.....

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...