Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do drgstara z Gdańska ... kierowca znajduje się w szpitalu i ma sie w miare dobrze ...

 

samochod trzepnął go w tył rozrywając sztuke tak ... ze został z niej przedni amor, kierownica, bak i kawałek ramy - reszta porozrzucana ...

podobno sztuka miałą tuning optyczny za 40 patyków ... najważniejsze jednak ze chłop cały ... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że nie trzeba dużego speeda żeby się zabić. Ostatnio jecha łem z kumplem jego aprilią pegaso 125 ok 70 km/h źle obliczył zakręt i wrąbał w krawężnik... Już by mnie pewnie nie było albo był bym rośliną gdyby nie kask. Od tej pory ochrona przedewszystkim!!! Wy również o tym pamiętajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drgstara z Gdańska ... kierowca znajduje się w szpitalu i ma sie w miare dobrze ...

 

samochod trzepnął go w tył rozrywając sztuke tak ... ze został z niej przedni amor, kierownica, bak i kawałek ramy - reszta porozrzucana ...

podobno sztuka miałą tuning optyczny za 40 patyków ... najważniejsze jednak ze chłop cały ... : )

 

Hmmm.. to nie wiem czy o tym samym mowimy, bo sprzet nie wygladal na mocno uszkodzony... Wrecz wygladal calkiem niezle (inaczej bym nie poznal dragstara :) ). Mial taki jasny niebieski kolorek.

Ale jak by nie bylo najwazniejsze ze kierowca ma sie dobrze.. Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Międzychód, wypadek mojego znajomego z maluchem, jechal na R1. Wyprzedzal i z parkingu wyjechala mu kobieta (spojrzala tylko w lewo :) ). Dokladnie nie wiem co mu sie stalo ale "podobno" ma zlamane dwie nogi i reke. Bylem tam i 3godz motocykl lezal a policjanci "badali" sprawe, nastepnie ladowali na lawete z ktorej pozniej motocykl im spadl ;) i rozwalili do konca licznik. Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa, na Górczewskiej, dzisiaj 02,09 wypadek motocykla z samochodem. Chyba ze złym skutkiem dla motocyklisty. Ktoś coś wie?

 

Kolega (Łukasz od xt600) widział skutki. Podobno motocyklista zabrany przez pogotowie - czyli przynajmniej nie zginął na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ulicy Strachocińskiej we Wrocławiu (wylot na Jelcz-Laskowice i Oławe) ok godziny 17 jadący środkiem ulicy, po pasach (tzn. na 3go) motocyklista na kawasaki uderzył w bok wyjeżdżającego poloneza. Motocyklista jechal ok 80-90km/h. Motocykl został poważnie skasowany, ale motocykliście ani jego pasażerce chyba nic się nie stało bo nawet karetka nie przyjechała.

Tyle wiem, są to informacje od mojego kumpla który byl naocznym świadkiem tego zdarzenia. Nie wiem co to za model motocykla, bo kolega się mało zna, powiedział tylko "zielone kawasaki". Zna ktoś osobe która brała udział w tym wypadku i wie co sie z motocyklem stało i mocyklistą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godz. 18,30 na drodze krajowej nr 9 w Połomii w pow. strzyżowskim zginął 23-letni mieszkaniec tego powiatu. Młody mężczyzna kierował motocyklem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 74-letni mieszkaniec Połomii, kierujący polonezem, wyjechał nieostrożnie na drogę główną i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklem. W zderzeniu pojazdów śmierć poniósł motocyklista, a jego pasażer, 23-letni mieszkaniec pow. strzyżowskiego, z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala... pobrane z strony Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godzinie 17 w poznaniu w okolicach ulic gronowej i słowiańskiej jakaś puszka skasowała moich 2 kolegów. Jednemu nic poważnego się nie stało, drugi ma złamany obojczyk, nos i generalnie poharataną twarz.. Jechali, na gilerze 125. koleś tłumaczył że go światło oślepiło. Dostali w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tj 10.09 na wylocie z Radomia w strone 100-licy, ok. 17 NIEBIESKI HORNET wpasował się w tyłek również niebieskiego TRANZITA - czy ktoś coś wie ?? na temat kierowcy. :)

 

Niestety rejestracji nie widziałem ( nie było-może sie urwala). Raczej żaden motocyklista z radomia ( nie ma u nas dużo motocykli - raczej byłbym skłonny powiedziec, że to warszawiak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tj 10.09 na wylocie z Radomia w strone 100-licy' date=' ok. 17 NIEBIESKI HORNET wpasował się w tyłek również niebieskiego TRANZITA - czy ktoś coś wie ?? na temat kierowcy. [/quote']

 

... na wysokosci McDonalds/Jet zatrzymal mnie nieoznakowany radiowoz,

... w chwili gdy zakonczylismy formalnosci obok smignal Hornet,

... radiowoz ruszyl za nim w poscig,

... najprawdopodobniej go nie dogonili bo juz za rondem w strone Warszawy Hornet minal mnie jeszcze raz,

... pomachalismy sobie,

... zatrzymal sie na swiatlach,

... a na nastepnych bylo juz po wszystkim

...

... dwa radiowozy dwie karetki,

... jak odjezdzalem uwijali sie lekarze ... nie wiem czy przezyl,

... wiem jedno .. jechal bardzo szybko.

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa' date=' na Górczewskiej, dzisiaj 02,09 wypadek motocykla z samochodem. Chyba ze złym skutkiem dla motocyklisty. Ktoś coś wie?[/quote']

Bialo zielona CBR wejechala pod zielona talie.Przjezdzalem tamtedy jakies 30minut po wypadku.Wygladalo to mniej wiecej tak jakby kierowca motocykla jechal szybko lewym pasem a ze srodkowego wyjechal mu nagle samochod.Nie majac szans wyhamowac motocyklista polozyl motocykl,ktory caly sie wsunal pod samochod.Widok malo ciekawy,jesli kierowca motocykla nie puscil sie maszyny to mial raczej marne szanse na przezycie.Rejestracje mial z Bemowa WA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...