Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26.maja wracalem do domu o godzinie 23 jadac ok.140km/h przed motor wyskoczyla mi sarna wcisnaląem przedni hamulec(odruchowo) odjechalo mi przednie kolo upadlem na bark i tak przez ok. 70m szuralem sie po asfalcie naszczescie byl to prosty odcinek i nie sciaglo mnie do rowu na drzewa .Wstalem caly poscierany i cieszyle sie ze zyje mialem doze szczescie ze sie nie polamalem teraz siedze w domu i cierpie juz 2 tydzien . foto nogi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87b9e4c874148b86.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nem tudom

W nocy 5/6 czrewca:

Z http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,123133,14047113,Czwartek_na_ulicach_Warszawy__NA_ZYWO_.html?wall=1&bo=1

 

Ktoś zna więcej szczegłółów?

 

Śmiertelny wypadek na rondzie de Gaulle'a. Pół godziny po północy zginął tam motocyklista. Kierujący hondą jechał Al. Jerozolimskimi w stronę Pragi. - Prawdopodobnie zahaczył o krawężnik, potem uderzył w znak drogowy i słup sygnalizacji świetlnej. W wyniku obrażeń zginął na miejscu - informuje policja. Trwa dochodzenie mające wyjaśnić szczegóły wypadku.

z14047186AA.jpg
z14047187AA.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polskatimes.pl/artykul/918487,wypadek-we-wsoli-kolo-radomia-motocyklista-uderzyl-w,id,t.html?cookie=1

 

Właśnie tamtędy wracałam z toru kilkanaście minut najwyżej po wypadku, motocyklisty już nie było, straż zbierała moto - te roboty drogowe były fatalnie oznakowane - w stronę Warszawy też :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem wczoraj z Wwy na Śląsk. Kobieta była jakoś związana z MC Travellers, przyjechali sporą ekipą żeby pomóc. Rozmawiałem z jednym z nich na stacji benzynowej. Albo zasłabła, albo zasnęła. Jechała lewym pasem po pustej drodze i (podobno bez wyraźnego powodu) zahaczyła o pobocze, ślizgnęła i uderzyła w barierki. Może się zagapiła? Głupia śmierć, (jeśli jakakolwiek śmierć może być mądra).

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem wczoraj z Wwy na Śląsk. Kobieta była jakoś związana z MC Travellers, przyjechali sporą ekipą żeby pomóc.

Grazynka z Amazonek ....

Bardzo glupia smierc. Jechala ze swoim partnerem i On to wszystko widzial ....

Masakra [*]

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...