Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około 17tej na trasie S8 pomiędzy Wyszkowem a Warszawą, na wysokości wjazdu z miejscowości Lucynów zginął motocyklista.

Przejechałem tamtędy dłuższą chwilę po wypadku, na miejscu już była policja i straż.

Ciało motocyklisty leżało przy barierach energochłonnych rozdzielających jezdnie, moto przy prawej stronie.

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był wypadek na Krakowskiej. Czoper z TK z Volvo pomagałem przy pozbieraniu kolegi i motocykla. Motocyklista o własnych siłach wstał z ulicy ale zanim doszło do tego troszkę przytrzymaliśmy go aby poleżał. Kierowca z Volvo przyznał mi się że jego wina, tłumaczył się że go nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wypadku z udziałem motocykla doszło na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Śląskich i Wrocławskiej przy restauracji McDonald's. Kierujący suzuki jechał prosto przez skrzyżowanie ulicą Wrocławską, kiedy kierująca skodą próbowała wymusić na nim pierwszeństwo. Pojazdy zderzyły się i motocykl przewrócił się na tory tramwajowe blokując ruch tych pojazdów. Przyjechało pogotowie, które zabrało kierującego motocyklem i pasażerkę do szpitala. Kierująca autem najpierw twierdziła, że nie zauważyła motocykla a następnie zmieniła zeznania mówiąc, że jechał bardzo szybko - relacjonuje nasz reporter Dariusz Borowicz.

 

z12231124X.jpg

 

z12231123X.jpg

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj godz. 17 Poznań http://www.tvn24.pl/...scu,268260.html

[*]

 

To był Picia, nasz sąsiad, kupił 10, po Łysym... Jeszcze parę dni temu wymienialiśmy w kumpla R6 dekiel... Kupił od Łysego tą 10... :(

 

Nie wierzę... Wracał od dentysty... :(

 

Byłem tam dzisiaj, absorber krwi nie wciągnął... Przerażające, wybitnie uderzające doświadczenie...

 

Ja pie*dolę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...