Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek na moście Grota-Roweckiego

Motocyklista trafił do szpitala

 

 

Motocykl to prawdopodobnie nowy model fazera naked lub cb1000 jasnego koloru: srebrny lub biały - w dużym tłoku na moście z lewego pasa ciężko było zidentyfikować.

 

 

Czy ktoś coś więcej wie?? bo jak przejezdzałem to stała policja dwa auta i moto ok 17:30... mam nadzieje ze na potłuczeniach się skończy

 

Info na ŻW

 

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,456270...scie_Grota.html

 

 

Młody motocyklista został ranny na Moście Grota-Roweckiego — poinformowała policja. Ruch w kierunku Bródna jest utrudniony.

 

Do wypadku doszło przed godz. 17. — Kierowca jeepa zmieniając pas ruchu zderzył się z motocyklistą — mówi jeden z policjantów.

 

24-letni motocyklista trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo jaki jest jego stan. Trwają badania.

 

Przyczyny wypadku ustala policja, która wciąż jest na miejscu. Z powodu zderzenia w tym rejonie miasta są utrudnienia w ruchu.

 

 

Tutaj jeszcze info z TVN Warszawa:

 

http://www.tvnwarszawa.pl/28415,1647396,0,...,wiadomosc.html

 

Wypadek motocyklisty na moście Grota. Jedna osoba została ranna. Ruch w stronę Żoliborza jest poważnie utrudniony.

 

Do wypadku doszło około godz. 15:00. Dwa pasy ruchu w stronę Żoliborza są zablokowane. Na tym jednak nie koniec kłopotów. Policja, która zabezpiecza na miejscu ślady czasowo wstrzymuje całkowicie ruch. To powoduje bardzo poważne utrudnienia. Zakorkowana jest Trasa Toruńska, oraz ulice dochodzące do niej. Kierowcy utknęli także na Modlińskiej, przed wjazdem na most Grota.

 

- Z pierwszych ustaleń wynika, że motocyklista zawadził o jadący przed nim samochód osobowy - informuje reporter TVN Warszawa. Motocyklista został odwieziony do szpitala.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach popołudniowych zginął młody motocyklista w wypadku w Rawie Mazowieckiej na wylocie w kierunku Łodzi. Podobno pochodził z okolic miasta ...

 

Przejeżdżałem po zdarzeniu - mocno rozbity sportowy motocykl (marki nie rozpoznałem, kolor biało - czerwony), chyba dwa auta już na lawetach, dwa radiowozy.

 

Widok zostaje na zawsze w pamięci ...

 

Uważajmy na siebie szczególnie na początku sezonu - kierowcy samochodów zapomnieli o nas :-(

 

R.I.P [*]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj około 16:30 w Częstochowie na ulicy Dąbrowskiego widziano rozbite Suzuki, kierowca podobno leżał w znacznej odległości od motocykla (nie widziałem zdarzenia, poinformowała mnie o nim siostra). Wie ktoś coś na ten temat ??? ehh... dopiero początek sezonu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 500 m od mojego domu rozbiła się dziewczyna. Uderzyła w drzewo podobno straciła panowanie nad motocyklem. Tułów był cały rozerwany i noga urwana , w dodatku mieszkała nie daleko mnie dziewczyna ...

 

 

Widok zostaje na zawsze w pamięci ...

 

 

[*]

Edytowane przez Pawlo.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 500 m od mojego domu rozbiła się dziewczyna. Uderzyła w drzewo podobno straciła panowanie nad motocyklem. Tułów był cały rozerwany i noga urwana , w dodatku mieszkała nie daleko mnie dziewczyna ...

Widok zostaje na zawsze w pamięci ...

[*]

 

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/879168991

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na trasie z Wawy do Nieporętu też miał miejsce wypadek. Może ktoś wie czy z motocyklistą/tką wszystko OK bo widziałem tylko pokiereszowanego sprzęta.

Shit, dopiero co ciepło się zrobiło. Ludzie uważajcie na siebie!!! Nie przeginajcie z prędkością. Kierowcy puszek odzwyczaili się od widoku motocykli na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą jechałem drogą z Bronisz do Babic pod Warszawą. Jakieś 500 metrów przed głównym rondem w Babicach na chodniku leżał chłopak - na miejscu była już karetka i ratownicy się nim zajmowali. Widziałem ściętą tablicę ogłoszeniową i nie wyglądało to za ciekawie :/ Rozbitego motocykla nie widziałem - możliwe, że był pod tablicą. Jechałem puszką, więc już nie zatrzymywałem się i nie tamowałem ruchu, ale widziałem dwóch motocyklistów. Wiadomo co z chłopakiem?

Qrde prosta droga, ładna jezdnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...