Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zw.com.pl/artykul/1,365888.html

 

24.05.09 Warszawa Wał Miedzeszyński

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 czerwca ok 21, skrzyzowanie Powstancow Slaskich i chyba Wroclawskiej - lezacy na jezdni Suzukii GSXR i stojaca na poboczu osobowka. Karetki nie bylo - tylko policja, ktos wie co z motocyklista/motocyklistka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.05, Cargo ok 17-18 tej, zjazd z wiaduktu czarne CBR 1000 lub 600, policja. Czy wiadomo co z kierowcą?

 

Jechałem tam 10minut po tym wypadku.Obstawiałem ,że trup,ale znajomi później podlecieli i dowiedzieli się ,że na szczęście tylko złamał bark. Podobno w motocyklu pękła rama i wyrwało silnik z mocowań. Uważajcie na tym wiadukcie bo strzałki są ku**ewsko śliskie.

Edytowane przez rad3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w Rzgowie na ul.Pabianickiej za signalizacją,mniej więcej na wysokości kościoła,miał miejsce wypadek motocyklisty z Hondą Acord.Wyglądało na to ze Honda wyjechała ze skrzyzowania wymyszajac pierszeństwo.Skutki to skasowana honda na wys. lewego błotnika,nieźle rozbity ścig i krawiacy motocylista,leżacy za samochodem na lewym pasie!!!!!!!

Ktoś moze ma wiecej info.. na ten temat,co do stanu motocyklisty????

Pozdro.... dla tego chłopaka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Warszawa, Dziś przed 7.00 RANO, niedaleko placu Wilsona (bliżej nie wiem ponieważ tylko kierowca autobusu który jechał akurat na plac W. to mówił). Jakiś motocyklista został uderzony przez puszkę i wylądował na torach tramwajowych.

 

Wie ktoś coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...