Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj na Górczewskiej, przed Fortem Wola koło 15, 50ccm Kymco leżało na środkowym pasie, niedaleko przedostatnia corolla combi. Skuterka nie ściągali z ulicy a była już straż pożarna i karetka, aż mnie ciarki przeszły jak pomyślałem jak wygląda dzieciak po takim szlifie bez odpowiedniego ubrania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań Radio Merkury" - ciąg dalszy miłego dnia:

 

" dodano: 2008-05-29 09:44

 

Śmierć motocyklisty

 

W wypadku na poznańskim Świerczewie zginął motocyklista. Do wypadku doszło około siódmej rano, na skrzyżowaniu ulic Opolskiej i Cieszyńskiej.

Ulica Opolska była zamknięta dla ruchu.

 

Do drugiego wypadku z udziałem motocyklisty w Poznaniu doszło przed 9.00 na ul. Wichrowej. Motocyklistę zabrało pogotowie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byl czarny dzien w poznaniu doszlo do 3 wypadków w naszym miescie :

 

"Dzisiejszy poranek rozpoczął się od tragedii. O 7.30 doszło do wypadku przy ul. Opolskiej. Motocyklista zderzył z samochodem osobowym. Samochód wykręcał z ul. Cieszyńskiej na Opolską. W tym momencie zderzył się w pędzącym w przeciwnym kierunku motorem. Kierujący nim 23-latek Artur F., mieszkaniec Poznania zginał na miejscu. Przed godzina 10. wydarzyły się jeszcze dwa wypadki z udziałem motocyklistów, na ul. Zwierzynieckiej i Wichrowej. Na szczęście nie były one śmiertelne. Motocyklistę z wypadku na Zwierzynieckiej zabrało pogotowie."

 

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj byl czarny dzien w poznaniu doszlo do 3 wypadków w naszym miescie :

 

"Dzisiejszy poranek rozpoczął się od tragedii. O 7.30 doszło do wypadku przy ul. Opolskiej. Motocyklista zderzył z samochodem osobowym. Samochód wykręcał z ul. Cieszyńskiej na Opolską. W tym momencie zderzył się w pędzącym w przeciwnym kierunku motorem. Kierujący nim 23-latek Artur F., mieszkaniec Poznania zginał na miejscu. Przed godzina 10. wydarzyły się jeszcze dwa wypadki z udziałem motocyklistów, na ul. Zwierzynieckiej i Wichrowej. Na szczęście nie były one śmiertelne. Motocyklistę z wypadku na Zwierzynieckiej zabrało pogotowie."

Źródło: Gazeta Wyborcza Poznań

 

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,525...ci_szaleja.html

 

oto owa informacja.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonił do mnie kolega z informację, że wczoraj w Wyszogrodzie motocyklista na czarnej CBR600f zderzył się z autem. Z tego co słyszałem prowadząca samochód wymusiła pierwszeństwo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej. Kierowca moto na szczęście przeżył, jest jednak mocno połamany.

Więcej szczegółów nie znam, a i te są z drugiej ręki. Pewnym jest, że wypadek ten mial niestety miejsce, ale kierowca choć ranny, przeżył.

Edytowane przez bartek gawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj okolo 9.45 wypadek na Polczynskiej tuz poza granicami Warszawy w kierunku Ozarowa Maz.

Cos Choperowatego - samochod w rowie - karetka i straz na miejscu - motocyklista polamany chyba ale zdaje sie ze byl przytomny jak mu udzielano pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila okolo 8.10 kiedy jechalem od lekarza do pracy na skrzyzowaniu kolo Centrali ZUS na Czerniakowskiej zlotowa zalatwila motocykliste i jakis inny samochod.

jadac w kierunku Wilanowa zmienialo sie swiatlo na czerwone ja jadac dosc szybko nie mialem problemu zeby wyhamowac i sie zatrzymac ale zlotowa z pasa obok wjezdzala na skrzyzowanie kiedy bylo juz czerwone no i zawadzila przednie kolo ruszajacego motocykla i samochod obok.

 

Motocykliscie nic sie na szczesc ie nie stalo zareagowal bardzo przytomnie wyrzucajac motocykl spod siebie moze tylko jakies siniaki bedzie mial no niestety motocykla szkoda ;(

 

Co dziwne znalazly sie od razu osoby ktore pomogly motocykliscie i daly mu wizytowke jesli by byl swiadek potrzebny. Nie mielismy dlugopisu abym podal mu swoj telefon ale jako ze to tez forumowicz wymienilismy sie nickami.

 

Znikalem potem od razu do pracy bo i tak bylem spozniony a przypuszczam ze troche potrwa tam ustalanie szczegolow i dogadywanie sie.

 

W razie jesli by byl potrzebny swiadek to bylem ja na tej shadowce

 

ps. Nie podaje nicka forumowicza bo moze nie bedzie sie chcial o tym rozmawiac

Edytowane przez Martius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...