Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, widząc co raz to nowe tematy na forum o wypadkach, zakładam (zgodnie z prośbami) przyklejony temat. Tutaj piszcie. Oby jak najmniej. Postarajcie sie nie pisać tutaj na zasadzie "przykro mi, zapalam świeczkę" Podawajcie tyko ważne informacje na temat (co, gdzie, jak zdrowie itp.). Świeczkę niech zapali każdy "prywatnie", po cichu ...

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chełmem w stronę hrubieszowa stał (nie leżał) na środku drogi skuter w rozwalonym tyłem, do tego mondeo na środku drogi, była już policja i sterowala ruchem, my tylko przejechaliśmy obok tego więc nie mogłem się przyjżeć, ale chyba nic poważnego nikomu się nie stało (nie wiem czy karetka juz byla i pojechala, czy też moze siedzieli w radiowozie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makabryczny widok, przejezdzialem tamtedy chwile po wypadku jak policja jeszcze nie pozakrywala.... zdjecia przsylane w internecie jako przestroga to jest nic w porownaniu co sie tam stalo :buttrock: Nie wiem czy mial jakis odpowiedni stroj, nie mialem ochoty sie temu przygladac, nie wiem czy to co widzialem to efekt uderzenie w barierke, czy w samochod jadacy z przeciwka, ale na pewno nie slizgu po ulicy...

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wypadki to przykry temat, jednak czasami warto o nich wiedzieć - ku przestrodze, może dotyczą znajomych, są zresztą rożne powody... Wydaje mi się iż jeżeli będą podawane w jednym głównym wątku, wkrótce zrobi się dość duży bałagan, nałożą się różne relacje i opinie do nich i trzeba będzie "wczytywać' się od początku aby móc "załapać" sedno relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (20.08.2005) widziałem totalnie rozwaloną R1 na drodze Warszawa - Węgrów (nr 631 jeśli się nie mylę). Mam nadzieję' date=' że motocyklista przeżył. [/quote']

 

Niestety nie przezyl zmarl na stole operacyjnym od obrazen, motocyklista to Żwirek z Sokolowa Podl.

- wspanialy kumpel, przyjaciel, ojciec, maz, motocyklista, czlowiek....[''].

 

Bedzie go cholernie brakowalo.

 

- Pogrzeb w srode 24 sierpnia o god 12.00 w Kontkatedrze w Sokołowie Podlaskim. Rodzina zaprasza wszystkich znajomych i motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koleżanka z pracy powiedziała mi, że wczoraj jej kolega miał wypadek gdzieś koło Okęcia. Nie przeżył. Głowy poszukiwali. Koleś miał 22 lata i całe życie przed sobą........

 

[ Dopisane: 23-08-2005, 10:46 ]

Uważajcie na siebie. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój wujek widział rozbity motocykl w okolicach Janek (trasa katowicka). Zna ktoś szczegóły ???
Dziś koleżanka z pracy powiedziała mi, że wczoraj jej kolega miał wypadek gdzieś koło Okęcia. Nie przeżył. Głowy poszukiwali. Koleś miał 22 lata i całe życie przed sobą........

 

Wygląda ,ze to ta sama sprawa, miała miejsce w 21-ego ,

 

 

Jazda na jednym kole, nie opanowanie maszyny,barierka, potworne obrazenia głowy,gdzies obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na stronie www.e-basket.pl znalazłem następującą wiadomość

 

 

W miniony czwartek miał miejsce wypadek motocyklowy, w którym jako pasażerka uczestniczyła koszykarka PM Tarnów Wioletta Żaba (23 lata, 180 cm). W zdarzeniu zginął kierowca motoru, natomiast Wiola przebywa w szpitalu, a jej stan jest poważny. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, choć już teraz niemal pewne jest, że nie zobaczymy tej zawodniczki w przyszłym sezonie na parkiecie. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

 

z www.e-basket.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na motocyklu zginął mój wujek. Jechał bardzo wolno jednak oślepił go samochód, uderzył w drzewo i złamał kręgosłup (śmierć na miejscu bez dużej prędkości) jak widać żeby sie zabic nie trzeba jechać 200 km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj niedaleko Lidzbarka Warmińskiego w miejscowości Miłogórze zginął motocyklista.Jechał na Hondzie VTR1000 zcioł zakręt i strzelił czołowo sie z busem który jechał z nadmierną prędkością.Koleś na motorze jechał około 70-80kmh. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...