Skocz do zawartości

Olej


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , juz powoli konczy mi sie olej wiec pojechalem na stacje kupic nowy. Nie bylo tego co chcialem ( Castrol r2 czy jakos tak ) wiec kupilem to co bylo , olej Orlen Semisythetic do 2T. Przeznaczony do motocykli, pil spalinowych itp itd. Sprzedawca mowil ze to lepsze od mixolu wiec wziolem ( duzego wyboru nie mialem ). Czy dobry bedzie jak narazie ten olej i jaka mieszanke zrobic??? Po kilku przeczytanych postach na temat zatartych motocykli zrezygnowalem z uzywania dozownika... przynajmiej narazie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak mialem rm stosowalem 1:50 nigdy nic sie nie dzailo ale KTOS KTO JEZDZI W teami gasa powiedzial mojemu kumplowi ze nalezy robic 1:40 a jak ktos paluje to nawet 1:30 z tym ze to do wyczynu no i nie wiem co z tym olejem nigdy czegos takiego nie kupilem i odradzam jezdzenie na tym polecam motula 800 najlepszy w tej klasie a zaraz po nim klasuje sie castrol R2RACINGBIKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę wam polecic midlanda do 2t za 9.60 / 600 ml , kmx'em przejechałem na nim 9 tys i kopresje miał jak nowy, teraz leje taki sam do exc i też pięknie jeździ, kompresja jest baaardzo wysoka, potrafi noge uszkodzic jak odbije

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę wam polecic midlanda do 2t za 9.60 / 600 ml , kmx'em przejechałem na nim 9 tys i kopresje miał jak nowy, teraz leje taki sam do exc i też pięknie jeździ, kompresja jest baaardzo wysoka, potrafi noge uszkodzic jak odbije

 

dokladnie od remontu sam na nim jezdze i znajomi tez wszyscy na wyczynach i nikt nie narzeka u mnie stoi 12 zl za 0,6 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ja jak mialem rm stosowalem 1:50 nigdy nic sie nie dzailo ale KTOS KTO JEZDZI W teami gasa powiedzial mojemu kumplowi ze nalezy robic 1:40 a jak ktos paluje to nawet 1:30 z tym ze to do wyczynu no i nie wiem co z tym olejem nigdy czegos takiego nie kupilem i odradzam jezdzenie na tym polecam motula 800 najlepszy w tej klasie a zaraz po nim klasuje sie castrol R2RACINGBIKE

 

Pod wszystkim co kolega napisał podpisuję się i ja. Widziałem wiele silników 2T po rozpołowieniu i trzeba przyznać, że po Mutulu 800

osad z nagaru był najmniejszy, mniejszy nawet niż po castrolu.

Co do mieszanek również zgadzam się z kolegą.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...