Skocz do zawartości

Opony crossowe Kenda TrackmasterII


Rekomendowane odpowiedzi

Czy spadek mocy przy założeniu szerszej, wyższej itp opony jest 100% pewny?

Przy szerszej gumie jest większy opór toczenia się niż na węższej.Szeroka guma jest fajna na nawierzchnię piaszczystą,a cienka juz nie będzie robiła takiej roboty jak szeroka.Ale i tak jak kupie fulla to założe gume na tył 100 lub 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze jedno pytanko mam (jak zwykle :)). Ktora z tych 3 opon bedzie najlepsza ? Odrazu mowie ze teraz jezdze na oponce o szerokosci bodajze 120/90 (nie jestem pewien drugiej wartosci, nie pamietam czy 70 czy 90) i wystarczajaco idzie, takze o takiej szerokosci jeszcze jest dobry. Niestety opon 130 i szerszych nie biore pod uwage, bo niezbyt mi sie taki by zmiescil w wahacz.

 

1 - http://e-motocykl.com.pl/product.php?product_id=475

2 - http://e-motocykl.com.pl/product.php?product_id=476

3 - To co podalem wyzej w poscie, 70/100-17

 

Teren po ktorym jezdze - wszystko co sie do jazdy nadaje :D piach, bloto itp :) W szczegolnosci interesuje mnie ta opona Heideanu tylko ciekawi mi jej ksztalt, wyglada inaczej niz taka typowa kostka. A jak cos takiego sprawdza sie w jezdzie ? I jak wypada w porownaniu z takim bardziej typowym ksztaltem.

 

Czy jakas inna moze polecacie? W cenie tak do 300 zl, szerokosc do 120.

 

Pzdr :P

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te opony są dobre tylko na błoto i piasek, na twardym się ścierają jakbyś fleksem je cioł, miałem takąw kmx'e, wystarczyła na 200km po twardym torze

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie co do opon...jakie opony byście polecili do DT 125 na miękki teren? Teraz mam Continental Twinduro, ale są one po pierwsze bardzo drogie a po drugie mają chyba troche za słaby bieżnik jak na teren w którym sie poruszam, chodzi mi głównie o przód ponieważ przez to że teraz tak kiepsko mi trzyma w zakrętach miałem już dwie konkretne gleby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...