Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W High'u zostawiłam wszystkie oszczędności, a na samych dojazdach przynajmniej tydzień życia. Jednak gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę, to definitywnie padłoby na High. Mało tego, że instruktorzy dali radę wpoić mega "nieogarowi" solidne podstawy techniki i strategii jazdy, to jeszcze robili to ze stoickim spokojem. A ja ich cierpliwość mocno testowałam, oj mocno.

Swoją drogą, co oni w życiu już widzieli, że na moje wyczyny nie usłyszałam nigdy żadnej bluzgi? Muszą być nieźle zaprawieni w bojach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High - nie przesadzaj... przestań się już sam tak reklamować .. to się robi już nie smaczne ..

jesteś instruktorem i tu ściemniasz jaka to dobra szkoła .. dobra bo twoja ??? ha ha ha

 

jeśli ktoś naprawde ma już prawo jazdy to nie zapisuje się do szkoły nauki jazdy aby jeździć po ósemce

 

na doszkolenie jazdy polecam nie ośrodek tylko specjalistów szkolenia motocylkowego.. tyczy się to osób które mają prawko na moto i posiadają cały sprzęt motocylkowy ( buty i ciuchy itd ) na lotnisku Bednary .. z tego co pamietam ta firma jest z Pobiedzisk .. nie będę pisał firmy bo nie chcę tu kogoś reklamować !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High - nie przesadzaj... przestań się już sam tak reklamować .. to się robi już nie smaczne ..

jesteś instruktorem i tu ściemniasz jaka to dobra szkoła .. dobra bo twoja ??? ha ha ha

 

jeśli ktoś naprawde ma już prawo jazdy to nie zapisuje się do szkoły nauki jazdy aby jeździć po ósemce

 

na doszkolenie jazdy polecam nie ośrodek tylko specjalistów szkolenia motocylkowego.. tyczy się to osób które mają prawko na moto i posiadają cały sprzęt motocylkowy ( buty i ciuchy itd ) na lotnisku Bednary .. z tego co pamietam ta firma jest z Pobiedzisk .. nie będę pisał firmy bo nie chcę tu kogoś reklamować !!

Jesteś brzydki gamoń i masz tylko jednego posta. A zazdrość cie zżera jak mało kogo. Jak dogonisz Konrada na torze, to możemy gadać...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś brzydki gamoń i masz tylko jednego posta. A zazdrość cie zżera jak mało kogo. Jak dogonisz Konrada na torze, to możemy gadać...

 

hehehehe dobry tekst, trudno jednak sie z nim nie zgodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem prawko w Akademii Jazdy. Cóż... szału nie ma. Początkowo miałem mieć za instruktora jakiegoś młodego faceta, potem się okazało, że tak nie będzie. Kurs praktyczny polegał na tym, że na mieście tylko dostawałem opieprz, że to źle zrobiłem, tamto źle, powinienem zrobić tak. Ogólnie nie polecam, poszedłem bo było tanio. Typowa szkoła, w której uczą jak zdać.

 

Pytanko jeszcze, gdzie się dobrze doszkolić? Nie w sensie przepisów tylko techniki jazdy. I proszę też o jakieś namiary na te Pobiedziska.

Edytowane przez plazgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na OSK ABC : http://www.prawko.v4.pl .

Prawo jazdy kat A i B no i cena dobra.

Standardowo motocykl taki jak na egzamnie (YAMAHA YBR 250), spoko instruktorzy (instruktor kat. A jeździ na codzień motocyklem, proponuję zwracać na to uwagę gdyż jest ogrom ośrodków gdzie instruktorzy szkolą nie mając większego pojęcia o tym... a za kursantem jeżdżą samochodem a nie na 2 motocykle :) )

Ponad to dostajesz gratisowo kominiarkę :biggrin: może i śmieszne ale dzięki temu nie zakładasz na gołą głowę kasku w którym jeździło i pociło się przed Tobą dużo osób. Ogólnie to lepiej zabierać swój kask na szkolenia :)

Oprócz tego badania lekarskie, zdjęcia do prawka i materiały do nauki masz w cenie kursu, na to też lepiej zwracać uwagę inaczej musisz doliczyć około 100zł - 150zł do ceny kursu.

 

Sale wykłądową mają na ulicy Towarowej (czyli naprzeciwko dworca PKS) więc daleko nie masz. ;)

Edytowane przez RubiX

=========================================

sklep motocyklowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta: http://gruper.pl/x.p...c&grid=15703406 . Ktoś wie coś o tej szkole jazdy?

Ciekawa? Chyba na odwrót.

Za 499zł to są opłaty prowadzenia działalności, paliwa, eksploatacji motocykla. Brak tu zarobku dla instruktora, chętnych na ten czas już ponad 80.

To będzie wyglądać tak:

Instruktor na pierwszej godzinie podejdzie i powie "tu masz motor, tu ósemkę, jeździj". Może w ciągu 20 godzin raz pojedziesz na trasę egzaminacyjną, ale nie liczyłbym na to, bo instruktor musiałby zrobić to za darmo.

 

Bliska mi osoba wykupiła na gruponie kilka sesji depilacji laserowej. Oszustwo grupona polega na tym, że laser ustawiają tak, że wszystko odrosło po dwóch miesiącach. Efekt depilacji laserowej ma się utrzymać ponoć 10lat.....

Miłego kursu życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się obiema ręcami pod postem powyżej. Jak ma być wykonana usługa, jeśli realizuje się ją poniżej kosztów? G*wniano...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa? Chyba na odwrót.

Za 499zł to są opłaty prowadzenia działalności, paliwa, eksploatacji motocykla. Brak tu zarobku dla instruktora, chętnych na ten czas już ponad 80.

To będzie wyglądać tak:

Instruktor na pierwszej godzinie podejdzie i powie "tu masz motor, tu ósemkę, jeździj". Może w ciągu 20 godzin raz pojedziesz na trasę egzaminacyjną, ale nie liczyłbym na to, bo instruktor musiałby zrobić to za darmo.

 

Bliska mi osoba wykupiła na gruponie kilka sesji depilacji laserowej. Oszustwo grupona polega na tym, że laser ustawiają tak, że wszystko odrosło po dwóch miesiącach. Efekt depilacji laserowej ma się utrzymać ponoć 10lat.....

Miłego kursu życzę

 

Radziłbym się najpierw dowiedzieć na jakiej zasadzie działa Groupon i dlaczego firmy się zgłaszają do współpracy + przydałaby się delikatna wiedza z dziedziny marketingu i reklamy. Wtedy uświadomisz sobie jakie bzdury napisałeś.

 

Co do samego kursu to muszę się zgodzić. Kolega wykupił groupona na kurs 2 tygodnie temu i żałuje już od pierwszej lekcji.

 

EDIT

Bynajmniej nie chcę Ci ubliżyć, tylko jak już się ktoś wypowiada w danym temacie, to warto żeby miał jakąś wiedzę.

Edytowane przez Blood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...