Skocz do zawartości

KRYM 1-15 sierpnia


macbrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje chętnych na wyjazd wakacyjny na Krym 31 lipca - 15 sierpnia. Wyjazd z Warszawy 31 w niedziele trasa na lublin przekraczamy granice , zwiedzamy Lwów i kierujemy sie na Odesse nastepnie na Krym tam opalamy się , pływamy itd. W jedna strone trzeba liczyć 1500km. Paliwo na Ukrainie po 2.20 zł za litr. Spanie na karimatach ( jak bedzie padało w namiotach). Na razie dwie maszyny BMW R1100GS i Honda Shadow 1100 :D Mam nadzieję, że jeszcze parę osób sie skusi na super wyjazd i niezapomnianą przygodę!!

A tutaj coś do poczytania:

http://adam750.w.interia.pl/

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubieglym roku bylismy w 3 duze GS'y na Krymie. Najlepszy motor na tamte drogi:)) bedzie sie wam naprawde podobac.o motorki mozecie byc spokojni ale podstawowa czujnosc nalezy zachowac.

Jedna rada jesli mozna : dajcie sobie spokoj z karimatami i namiotami - bez sensu. Nocleg znajdziecie wszedzie - najczesciej u zwyklych normalnych ludzi. W odessie polecamy duzy camping nad mozem , a na Krymie tuz pod miejscowoscia Ałuszta jest super bike post. Gosc zapalony motocyklista, super warunki, extra zarcie i generalnie super.Wezcie duzo drobnej kasy dla gliniarzy - beda probowac zatrzymac pod byle pretekstem i wyludzic cokolwiek - nalezy sie klocic.Sa jednak przewidywalni - z reguly stoja na poczatku i koncach miejscowosci.

powodzenia - zazdroszcze Wam tych lasek jakie tam zobaczycie - ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeźdze do Lwowa to przeważnie jade 80km/h

100 km/h to troche za dużo jak na mojego urala.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 20:03 ]

Nie wiem czy pojade z wami aż do Krymu, ale do Lwowa napewo was odprowadze.

A i mam jeszcze jedna uwage, na waszym miejscu wolałbym wyjechać w piątek ( możecie sie u mnie na podwórku rozbić i przenocować ) a z rana wyjedziemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,my równiez wybieramy sie w tamte strony.Wyjazd 12-21.08.Mamy zamiar zachaczyc jeszcze o zlot na Slowacji(19-21.08 "Horka"-w tamtym roku bylo super).Narazie jedziemy na dwa sprzety vfr i zzr.Jak ktos chetny to pisac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,my równiez wybieramy sie w tamte strony.Wyjazd 12-21.08.Mamy zamiar zachaczyc jeszcze o zlot na Slowacji(19-21.08 "Horka"-w tamtym roku bylo super).Narazie jedziemy na dwa sprzety vfr i zzr.Jak ktos chetny to pisac.

 

Pozdrawiam

 

A może chcecie zmienić termin waszego wyjazdu i pojechac troszkę wcześniej?

Im wiecej motorków tym lepiej.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zlot w "Horka" jest dalego od granicy ?

zalezy od ktorej :D (Zemplínska Šírava - Zraz Sveta motocyklov)

Co do planów gdzie mam przekraczac granice to jeszcze kwestia ustalen(co,gdzie,ile-to musimy spokojenie oblukac i jak bedziemy wiedziec juz wszystko to rzuce na forum.

 

 

A może chcecie zmienić termin waszego wyjazdu i pojechac troszkę wcześniej?  

Im wiecej motorków tym lepiej.

z mila checia przylaczyli bysmy sie,ale terminy gonia i mamy zaklepany(najwyzej poslisk +,-1dzien).Pewnie sie gdzies w trasie spodkamy.

Jeszcze na Zlot w Giżycku pasuje skoczyc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...