Skocz do zawartości

Jaki motor na początek ??


Gość Garf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzę o kupnie Hondy NRS 125. Nie miałem do czynienia narazie z żadnym z motocykli (na poważnie). Nie mam pojęcia o budowie itd. Nie umiem jeździć - AMATOR ;) Planuje teraz kupić jakis uzywany motor do 1700 złociszy do nauki. Zebym mogl sie uczyc pod kontem Hondy juz. Mam 17 lat i od wrzesnia bede zdawac na kategorie A1. szukam jakiegos (trwalego ale i ladnego) na poczatek. moze mi ktos podac model ?? HILFE !!! Moze on byc z innej kategorii niz sportowe (enduo, pseudoenduro itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj ja bym ci radził kupic cos w stylu simak nauczysz sie na nim jezdzic a za 1700 zł to raczej nie kupisz nsr-a .jezeli masz kase i masz kogos z rodziny blisko jakis polnych dróg to kup sobie jakiegos ogara charta albo cos w tym stylu nawet bez papierów pojezdzij sobie rok,zobacz co w silniku sie dzieje dowiesz sie paru rzeczy i nie wyniesie cie to drogo a za rok juz zdasz sobie normalne prawko na moto i kupisz co bedziesz chciał.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze cos takiego

czterosow nawet niczego sobie i nowka

http://www.pronar.pl/motory/index.htm

ale pare zlotych musial bys dolozyc

mam sentymet to tych motocykli bo to bylo moje pierwsze powazne moto,

naprawde kupe frajdy i malo awaryjne,

mialem dwusowa z silnikiem identycznym jak ten

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek doradzam WSK'e pojezdzisz zobaczysz co i jak a potem kat A, wiem ze moze sie wydawac nie za atrakcyjna, ja jak zaczynalam tez nie chcialam na nia siasc ale sie przemoglam i jakos sie udalo.

Zycze powodzenia

Sprzedam ZX12R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a co do prawka to po co ???

ja jeżdzę bez i w cale nie planuję się poddawać kontrolom drogowym "

 

Mam nadzieję' date=' że jeździmy innymi trasami!!! :mrgreen:[/quote']

Z takimi wypowiedziami trzeba ostrożnie ;)

ja dostałem ostrzeżenie za to co myślę :P))

teraz nawet się boję przyznać ci rację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem ostrzeżenie za to co myślę

Nie za to co myślisz, tylko za to, co piszesz, udzielając tym samy swoistego instruktarzu.

 

Mając po 30-tce, tutejsze młode osoby, z pewnością mogą sobie przyjąć za pewnik, skoro taaaki gość ma takie podejście, chwali się tym publicznie i cieszy, to oni też mogą i potem tylko kłopoty z tego wychodzą.

Rośnie nam społeczność buntowników, olewaczy, a to w większości nasza wina, bo taki właśnie dajemy im przykład.

 

Ale proponuję wrócić do właściwego tematu, ten został już ustaony i wyczerpany jak mniemam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a co do prawka to po co ???

ja jeżdzę bez i w cale nie planuję się poddawać kontrolom drogowym "

 

Mam nadzieję' date=' że jeździmy innymi trasami!!! :mrgreen:[/quote']

 

W sumie, to nie ma czym sie chwalić, ale kazdy robi wedle uznania.

Mam nadzieję, tylko, ze nie znajdziesz się w sytuacji podbramkowej, gdzie moze dojśc do katastrofy z twoim udziałem.

 

Szkoda Ciebie i osób postronnych, no i znowu pismacy napiszą: kolejna śmierć, szalony "motorzysta" wział udział w kolizji drogowej...tragiczne żniwo itd....

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...