Skocz do zawartości

Vulcan 800, Shadow 750 czy Drag Star 650? CLASSIC!


Gość Dymsha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że jest duże zapotrzebowanie na specjalistów oceniających dobranie postury kierowcy do rodzaju (a najlepiej marka model) motocykla. Na tym można zbić miliony patrząc na ilość pytań w tej kwestii.

Weź człowieku znajdź, usiądź i oceń. I daj spokój bo takie pytania są górnolotne w wieku 8 lat... a nie 38.

Edytowane przez MrsMarthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Martusiu co tam nie dobierać qnia pod swój gabaryt....

Ja przy 191 wzrostu i wówczas jakiś 95 kg wagi jeździłem na 535.... Da się... To, że przerobiłem pół kunia i z 535 silnik i waU w wachaczu został to szczególik... Dało się?

No pewnie...

Czy komuś polecę?

Nikomu kto ma choć zbliżony którykolwiek gabaryt do mojego...

Ale co tam...

Przecież to nie ważne ile waży/nierzy... Ważne co chce...

 

A tutaj Kolega mniej/więcej napisał co chce... I w tej kasie to może sobie Rometa poszukać... Bo nawet dobrej Aquili nie kupi...

 

I to mu usiłujemy przekazać... Albo zweryfikuje swoje możliwości finansowe... Albo zweryfikuje swoje chęci na dany typ motocykla...

 

 

 

I tak Waga i Wzrost ma znaczenie przy doborze motocykla. Szczególnie jeżeli ma Ci nie przeszkadzać w jeździe i ma być pewnie i komfortowo...

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...