Jump to content
Apacz

Warszawa - wymiana opony, wulkanizator

Recommended Posts

Guest josha

Optymalizację powinno się wykonywać w przypadku przekroczenia 35gr niewywagi statycznej.

P.S. jeśli już to koła azotem sie pompuje, nie ozonem.

Dokładnie tak jest.

Optymalizację powinno się wykonywać w przypadku przekroczenia 35gr niewywagi statycznej.

Esencja tematu optymalizacji :)

P.S. jeśli już to koła azotem sie pompuje, nie ozonem.

Theodor - nie wiem czy zauwazyles ironie :) Ozon powoduje ze guma parcieje. To byla celowa pomylka.

Zapraszam na wymianę opon na ul. Modlińską 184 Warszawa

www.moto-gumka.pl

nowy warsztat motocyklowy

Edited by Teosik

Widzę że sporo tu autoreklamy więc też skorzystam.

Zapraszamy na wymianę opon na Mińską 25 hala 8

Szczegóły pod tym linkiem http://motogumy.pl/

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Zajmujemy się tylko oponami i wyłącznie oponami motocyklowymi.

Co prawda pod jednym dachem funkcjonujemy z serwisem motocyklowym ale serwis nie wchodzi nam w drogę i vice versa. Dzięki temu że specjalizujemy się wyłącznie w oponach motocyklowych możemy zaoferować usługę na najwyższym poziomie, bez pośpiechu. Robiliśmy już przeróżne motocykle i nawet Goldwing nam już nie straszny. Ponieważ nie robimy samochodówki, wiosną nie będziesz musiał czekać kilka dni na wymianę.

Posiadamy bogatą ofertę opon motocyklowych.

Opony możesz zamówić w naszym sklepie internetowym i umówić się na ich montaż. Płacisz po wykonaniu usługi. Nie musisz się martwić jak dostarczyć zakupione opony do serwisu motocyklowego lub wulkanizacji.

Nasz sprzęt jest dostosowany w pełni do kół motocyklowych.

Używamy najlepszego na rynku uchwytu do kół motocyklowych Haveka Probike, na życzenie wyważamy na wyważarce statycznej.

Montażownica w strategicznych miejscach ma nakładki teflonowe dzięki czemu nie porysujemy Ci felg, robimy rozmiary począwszy od kół do kosiarek po koła 23 cale.

Przy zakupie opon u nas na montaż oferujemy rabaty.

Wymiana typowego kompletu opon kosztuje 100 PLN i to jest cena brutto, gdy poprosisz o fakturę nie zrobi się z tego nagle 123 PLN.

Mieścimy się tylko 5 km od ścisłego centrum i mimo że to Praga to tu na prawdę nie biją. Jeśli jest korek można polecieć buspasem i jeśli dostaniecie mandat macie u nas wymianę gratis.

W sezonie 2012 chcemy wprowadzić dwa dni w tygodniu, w których serwis będzie czynny do godz 20 a może nawet do 22. Pracujemy również w soboty.

BTW, granica 35 gram przy której należy optymalizować wyważenie jest bardzo umowna. W motocyklu sportowym zarówno opona jak i felga jest bardzo lekka i tutaj można przyjąć taką granicę. W przypadku ciężkich opon i felg w chopperach lub cruiserach, krzywych felg, felg szprychowych szczególnie z oponą typu kostka i trzymakiem oraz felg z czujnikiem ciśnienia (BMW) ta granica przesuwa się czasami sporo w górę.

Edited by hubert_afri

Również polecam moptogumy. Pod koniec maja wymieniałem u nich tylną oponę w XJ900 z zakupem Pilot Roada 2. Cena opony bardzo konkurencyjna i na montaż dostałem rabacik. Zapłaciłem za robotę chyba 30 zł :rolleyes:

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Drodzy, przeszukałem forum ale bezskutecznie.
Szukam sprawdzonego wulkanizatora, w Warszawie, który zna się na wymianie opon z dętkami (czyli np wymienia często w GS1200).

Mam RnineT ze szprychowanymi kołami, które wymagają dętki i nie chciałbym oddać do wymiany jakiemuś partaczowi...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Zapytaj w ISM Serwis (w Rembertowie), nie wiem, czy oni robią sami, czy dają komuś, ale jak zrobią, to będziesz zadowolony. Ja jestem ich klientem o ile pamiętam od 2012 i polecam. Daleko (ja z Kabat), ale warto. Solidna firma.

• Create New...