Skocz do zawartości

Zestawy Dyno Jet


Gość Donia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pytam,

 

czy ktoś się orientuje czy w Polsce jest przedstawiciel, który doradza, sprzedaje i montuje takie zestawy.

 

Chciałbym poprawić nieco kulturę i szczególnie spalanie mojej KLE,

przy okazji może niewielki przyrost mocy :twisted:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ptm.pl/pl/index.htm kupiłem tam zestaw dynojet do gs500e. Do zestawu dołączona jest instrukcja montażu niastety dość lakkoniczna i po angielsku. Zestaw założyłem sam, w gs-ie jest to dość proste ale trzeba mieć wakuometry bo w prawie każdym przypadku trzeba zmienić położenie wyjściowe śruby składu mieszanki (ilość obrotów wykręcenia) a co za tym idzie zsynchronizować na nowo gaźniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taki zestaw moze wplynac na zuzycie paliwa tzn zmniejszyc je ???? wydaje mi sie ze raczej nie , osobiscie zamontowalem u siebie [GS550T z 82r] stozkowe filtry powietrza nie mialem jescze okazji sprawdzic jak wyglada spalanie na razie zauwazylem ze moge przykrecic srube regulacji mieszanki do 1 obrotu na gazniku w standardzie jest 2,5 obrotu i silnik wciaz kulturalnie chodzi z tym ze znajmomy mechanik postraszyl mnie ze ubozsza mieszanka spala sie z wyzsza temperatura co przy moim wiatrolapie moglo by miec fatalne skutki swoja droga zdziwilem sie dajac wiecej powietrza wydawalo mi sie ze bede misial wzgogacic mieszanke a jednak .... a moze gdzies popelniam blad ma ktos jakies doswiadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy taki zestaw moze wplynac na zuzycie paliwa tzn zmniejszyc je ???? wydaje mi sie ze raczej nie ' date=' osobiscie zamontowalem u siebie [GS550T z 82r'] stozkowe filtry powietrza

 

Oczywiście że może. Ale raczej w stronę większego zużycia. Zauważ, że założyłeś dyszę o większym przelocie :!:

Ale to byłoby pewne uproszczenie. W praktyce może okazać się, że przy rozsądnej jeździe zużycie paliwa spadnie. Ale co z tego, kiedy parę razy odkręcisz gaz i efekt się zniweluje :cry:

Ale przy zamontowaniu filtrów powietrza K&N zmiana dysz ma jak najbardziej sens. Kto wie, czy ta konieczność przeregulowania gaźników nie wynika z tego właśnie faktu.

A Dynojety można też kupić w Intercarsie.

Pzdr

Lazyrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dynojety można też kupić w Intercarsie.

 

Witam,

gdybyś mógł podać precyzyjny namiar, szukam w necie Intercar i nie mogę znaleźć Dynojet

 

z góry dzięki

 

Dziękuję też koledze Trampkowi za kontakt

 

Pozdrowienia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdybyś mógł podać precyzyjny namiar, szukam w necie Intercar i nie mogę znaleźć Dynojet

,

 

Witka!

Intercars, Czosnów pod Warszawą (022) 666 03 18, e-mail [email protected].

Czytałbyś Świat Motocykli, to byś wiedział :)

Z tym że oni mają konkurencyjne dla Dynojeta zestawy produkowane przez K&N. :!:

Pzdr

Lazyrider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...