Skocz do zawartości

Rękawice na lato


Rekomendowane odpowiedzi

Na miasto wziąłbym coś bardziej wentylowanego (niekoniecznie krótszego).

Pomijając zastosowanie, to akurat ST-1 polecam - wygodne i wytrzymałe, jedne z najbardziej bezawaryjnych rękawic tej marki.

 

OK a możesz podać konkretniej co byś polecił?

Czy jest coś takiego jak rękawice, które się sprawdzą wiosną/latem w mieście przy prędkościach przepisowych 50-60km/h ale gdyby zdarzyło się, że za rok, dwa zmienię sprzęt to przy 200km/h poza miastem też spełnią swoją rolę i palce z zimna mi nie poodpadają i zapewnią odpowiednią ochronę? Chętnie w tej samej cenie czyli do 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup np. Held Backflip i nie kombinuj co będzie za parę lat i przy czterokrotnie większych prędkościach. Do tej pory zajeździsz większość budżetowych rękawic, niektóre nawet dwa razy, więc z kilku powodów trzeba będzie kupić inne rękawice - szczególnie pod względem ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Ja bym Ci polecił kupno dwóch par rękawic. Nie da się połączyć czegoś takiego.

 

Po mieście lubie latać w krótkich, lekkich rękawicach - w tych jezdziłem juz 2 sezony i jestem bardzo zadowolony :

http://shima.pl/pl/rekawice/257-spark-2010000001356.html

To kwestia upodobań, ja świetnie się czuję w takich rękawicach, doskonalne czuć motocykl i jest chłodno. Shima ogolnie jest bardzo fajną firmą, mają dość niskie ceny (takie same w sklepach i w necie) przy bardzo przyzwoitej jakości

 

Na dłuższe trasy ubieram dłuższe letnie rękawice, a jak jest zimno to długie grube rękawice ( jeśli masz zamiar jezdzic dalej przy niskich temperaturach to też polecam rozważyć zakup).

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analityk napisz coś jeszcze o tych rękawicach,właśnie wpadły mi w oko.Rozmiarówka podaje 22cm to rozm.L,Ty mierzyłeś w sklepie czy kupowałeś z allegro.U innych producentów rozmiar L to 23cm więc według shimy musiał bym kupić XL,z drugiej strony to skóra to pewnie się rozciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...