Skocz do zawartości

IXIL w UE


adi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, wybieram sie na wiosne na pare dni do Chorwacji i nie wiem jak jest z wyjazdem na glosnym tlumiku,czy austriacy czepiaja sie a moze wegrzy?

Prosze o pomoc podoba,mi sie ten dzwiek czterech garow,poza tym szkoda paru stowek.

Z gory dzieki pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjadzy za granicę zwłaszcza do cywilizowanych krajów polecam zaopatrzyć się w homologowany tłumik. raz że cena tłumika (kupionego nawet z drugiej ręki) jest niemal zawsze niższa od ewentualnych kosztów kar za motocykl nie spełniający norm (na mandacie raczej się to nie kończy - u nas zabierają dowód to i za granicą też prawdopodobnie nie puszczą dalej "niesprawnego" motocykla) a i długa trasa z tłumikiem wyjącym w okolicach 100dB nie jest przyjemna.

Wiem, że to znowu koszty ale zakładając tłumik sportowy lub prując tłumik oryginalny trzeba się z tym liczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ja mam takie szczęście do policjantów ale jeszce nigdy mi policjant za granica nie zwrócił uwagi na głośny wydech. Zresztą był juz taki tipic na forum więc nie będe się powtarzał. adi-> poszukaj powinienłes znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedzi.

Faktycznie nie ma sensu meczyc sie na trasie a co dopiero stres z palami.

Jestem napalony na jazde jak wilczek przed waleniem to tez glosny wydech mi nie przeszkadza ale trzeba uszanowac kompanow do podrozy i babcie na pasach.

Dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupic tlumik z "wkladka" :) . Z zamontowana, posiada dopuszczenie do ruchu na terenie UE, zas z wymontowana je automatycznie traci, ale jest tez wyraznie bardziej "charakterny". Motaz i demontaz jest blyskawiczny i nie wymaga skomplikowanych narzedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...