Skocz do zawartości

pusty wydech


szeryf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam!

Tak czytam i czytam i i dalej nic nei wiem co dobre.Wiem tylko ze albo wywala sie kase na wydech znanej firmy dedykowany do danego moto albo idzie sie do speca,ktory siedzi w temacie pare lat i nic nie zepsuje.

Wiec mam pytanie.

chce tlumiki do XX,ale na jakies znanej formy kosztuja DUZO :biggrin:

Zalezy mi na dwieku i na wygladzie.

Gdzie w Wawie lub w poblizy jest jakis dobry spec co dorabia tlumiki do moto?

Pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2988006

bardzo dobra jakość wykonania i super dźwięk :biggrin:

 

 

Ja tez sie zastanawiam nad wymiana tlumika przy okazji wiosennych regulacji i zastanawia mnie czy sie oplaca kupowac wlasnie takie koncowki tobione gdzies w Polsce, czy lepiej wydac wiecej i miec cos oryginalnego. Bo musze stwierdzic ze jednak jest roznica miedzy 1300 a 400 :/ i to mnie wlasnie martwi.

 

Jak myslicie? Mam do wyboru:

 

1. Albo kupic tanszy tlumik mniej wiecej taki jak ten na gorze za okolo 400zl.

2. Albo pozostac przy oryginalnym.

 

i co by tu zrobic??? :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest więcej.

Jak masz motor za 15 tyś to wydech za 400 to czyste sqnerostwo :banghead: .

 

A jak masz mniej kasy albo szkoda inwestować w motocykl ,,względnie tani" to albo dać komuś do roboty tzw ,,samoróbkę" >> np: motowydech

 

albo kupić markowy komin (używany za 400pln) i samemu to założyć. Czasami można coś fajnego ustrzelic na allegro i będzie grało. Nie trzeba wydawać 2 tyś na puszkę aby ryczało :icon_eek: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości jest więcej.

Jak masz motor za 15 tyś to wydech za 400 to czyste sqnerostwo :cool: .

 

A jak masz mniej kasy albo szkoda inwestować w motocykl ,,względnie tani" to albo dać komuś do roboty tzw ,,samoróbkę" >> np: motowydech

 

albo kupić markowy komin (używany za 400pln) i samemu to założyć. Czasami można coś fajnego ustrzelic na allegro i będzie grało. Nie trzeba wydawać 2 tyś na puszkę aby ryczało :bigrazz: .

 

 

moto kupione za oszczednosci. Teraz jestem student i nie mam kasy, a wiadomo, ze nowy komin to jeszcze regulacje trzeba zrobic i juz kasa sie rozchodzi, a na paliwo mi nikt nie da :icon_rolleyes:

 

Ja tam, z mojego punktu widzenia, nie mam nic przeciwko co do tych polskich wydechow, procz tego ze nia sa dedykowane no i wiadomo, ze to jest pchanie sie w cos co moze nie wypadlic do konca. Nie oszukujmy sie, duza czesc pieniedzy jaka placimy za markowy tlumik to nalepka :/

 

pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...