Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już raz pisałem, ale widzę, że wcieło.

Właśnie dopisałem w profilu Wrocław. Od ok 8 lat przyjeżdżam do Wrocka regularnie, od prawie 3 studiuję tam więc do czegoś to zobowiązuje. Na wiosnę postaram się jak najczęściej pojawiać tam na motocyklu :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak pojade na zjazd na moto - to pod chmurka' date=' ale najpierw musze znalezc jakies w miare bezpieczne miejsce, moze na terenie AR przy Placu Grunwaldzkim.[/quote']

Z tego co kojarzę (sprzed 5 8) lat) to w okolicy powinien być jakiś parkig strzeżony - spytaj PGR'a, mieszka w okolicy Grunwaldu. Na jedną noc chyba wystarczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę (sprzed 5 lat) to w okolicy powinien być jakiś parkig strzeżony - spytaj PGR'a' date=' mieszka w okolicy Grunwaldu[/quote']

Był taki niewielki parking obok Orlenu na Skłodowskiej-Curie. Teraz jest tutaj budowa, nic więcej. Kiedyś z kumplem podjechaliśmy na ten parking spytać się ile gość wziąłby za przechowanie motocykla na jakieś 3 godziny. Facet stwierdził, że jego parking nie jest przystosowany do motocykli :D Ciekawe na czym to przystosowanie miałoby polegać :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie miał miejsca do palenia gumy :)

 

Teraz juz nie ma tego parkingu, a w okolicy Placu G. nie znalazłem do tej pory parkingu strzeżonego. Ja z qmplami szukamy garażu w okolicach Placu, gdzie by można 3mac sobie bajki... Moze wiecie cos na ten temat :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no,no Wrocławiaki się poowwwoli ujawniają...dobra chłopaki - koło Kredki i Ołówka /blisko BP, Alibii, McDonald's/ jest parking strzeżony i stoją tam motorki w sezonie - jest także plac do nauki jazdy- /może chcecie śmignąć się ETZ 150?/ :lol: .

/też wynajmujemy z kumplam garaż w tej okolicy/

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nocuje w schronisku mlodziezowym na ul. Kielczowskiej na Psim polu - bardzo przyzwoite warunki jak na te ceny, taki akademik dla zaoczniakow, jesli bedziecie mieli na oku jakies fajne miejsce parkingowe w tych okolicach to prosze o informacje.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiam wszystkich motoświrów z wrocka:).

MichałKaczmar. pozdrów odemnie LZN, normalnie spędziłem tam 5 latek:),za...bista szkoła.

P.S:ja swoje moto parkuje na Kosmosie, jedyne 60PLNów za miecha w miłym hangarze na parkingu strzeżonym, ale to daleko od centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie (teraz mi sie przypomnialo ;) ), przyznac sie, kto jezdzi/jezdzil w strone Karwiany/Komorowice cwiczyc przed wiaduktem rozne Wheele, Stoppie itp.?

Kiedys tamtedy przejezdzalem z panienka i kumplem ale nie mielismy czasu sie zatrzymac (czego zaluje ;) )

Pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...