Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

Ja raczej odpadam, ale np w sobote wieczorem chętnie chętnie :crossy:

apropo motobazarau, jade tam na gieesie mojej dziewczyny by zmienic jej opony na motobazarze, jak na szybko zetrzeć to gówno z nowych opon by sie nie ślizgały??

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byl okay teraz chyba za wjazd ze sprzetem ze 30 pln zadaja, raz kiedys psiarnia na terenie sie ustawila i odlawiala co chetniejszych do ostrych doznan. ja wogole prawie tam nie jezdze, po prostu czyste zlodziejstwo, jesli cos sie szykuje na jakas jazde po motobazarze to mozna zrobic ustawke popoludniowa, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie załamujcie mnie, bo myślałem że kupie sobie tam po jakiejś dobrej cenie buty, albo spodnie.. A co do ustawki, to ja bede z kumplem który bedzie dosiadał kosiarki yamahy 250 (niestety na swoim sprzęcie miał bliskie spotkanie z włączającą sie do ruchu puszką), więc raczej odpadam, zebysmy towarzystwa jakos nie hamowali.. :)

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z rzeczami na moto , ale tak jak pisałem jeżeli chodzi o części to bajzel omijam dużym łukiem . We Wro masz wiele sklepów z rożnego typu rzeczami ,a poza polecam trasę na warszawę masz mirkow główny przedstawiciel handlowy firmy 4 Sr na polskę , długołęka tez z 3 sklepy blisko siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy juto w 2 (CBR1000RR i VFR 800) lub 3 (+RSV4) moto na północ. Toruń, może Gdańsk?? Wyjazd raczej 2 dniowy, z jakąś imprą na miejscu. Jeśli w 3 moto, to fajna laska będzie z nami (ale zajęta, bo to moja...). Jak ktoś chce się wybrać, to na drodze jest zawsze trochę miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie, w olesnicy 9 pazdziernika szykuja pozegnanie sezonu, impreza odbedzie sie w borowie olesnickiej, zbiorka (rozne zrodla rozne czasy) o 15 30 w rynku olesnickim zapowiadaja parade. kts z chetych wybiera sie. bo to juz chyba koncowka ladnej pogody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, którzy chcą polatać w niedzielę.

Proponuję wyjazd w niedzielę około 10.00 na BP Karkonoska w stronę Zieleńca - Kudowy - Radkowa.

Ponoć po deszczowej sobocie ma być sucha niedziela. Czekam na info od zainteresowanych. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...