Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie wyjazdu 12.09:

- zbiórka 7:00 BP przy Karkonoskiej - każdy gotowy do drogi

- wyjazd 7:15 - nie ma co opóźniać

- proponowana trasa przez Jesenik, powrót przez Javornik: http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&...ie=UTF8&t=h&z=8

- cel: http://www.kolstejnskyokruh.org/ wjazd 100KC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planuję się do was dołączyć + jeszcze mój kolega z Wielunia na fazerze, więc skład się powiększy o 2 moto :)

 

mała prośba,czy ktoś z ekipy może podać nr. tel. ,żeby się można było skontaktować w razie czego...

Edytowane przez agoonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie konkretnie,

 

 

Poszukaj na necie plan trasy maratonu, chyba bedzie na stronie Wrocławia.

 

 

Panowie po co tak wcześnie lecicie? O 7 rano bedzie ok. 10 stopni, wypizga nam dupy :icon_eek:

Ja chyba wyjadę później, przeciez nie jedziemy nad morze (a szkoda) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planuję się do was dołączyć + jeszcze mój kolega z Wielunia na fazerze, więc skład się powiększy o 2 moto :)

 

mała prośba,czy ktoś z ekipy może podać nr. tel. ,żeby się można było skontaktować w razie czego...

 

 

Kolega z Wielunia może jechać do Nysy, Ty z nami z Wro do Nysy i tam się spotkamy (ma ktoś jeszcze dołączyć). Nr daje na PW.

 

Panowie po co tak wcześnie lecicie? O 7 rano bedzie ok. 10 stopni, wypizga nam dupy icon_eek.gif

Ja chyba wyjadę później, przeciez nie jedziemy nad morze (a szkoda) icon_mrgreen.gif

 

Chcemy jak najwięcej zobaczyć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Wielunia może jechać do Nysy, Ty z nami z Wro do Nysy i tam się spotkamy (ma ktoś jeszcze dołączyć). Nr daje na PW.

spoxik, on już bedzie dzisiaj u mnie, ale gdyby jechał prosto z Wielunia to rzeczywiście mógłby tak zrobić :) dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, z uwagi na roznorodnosc sprzetow w grupie mysle ze pierwsi beda w Nysie po poł godziny od wyjazdu ;) a peleton troche pozniej, sadze ze godzinka z hakiem- grupa sie rozrasta, totez tempo spada.

wylot planujemy po 7. - faktycznie wczesnie i chłodno, ale wyscig nie bedzie czekał ;)

i chyba nie bedzie problemu zeby zatrzymac sie w nysie, ma tam dołaczyc kilka sprzetow.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...