Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

temat może trochę z innej beczki, ale zwracam się do wszystkich z wrocka i okolic z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego domu dla naszego małego kotka. Nasz synek ma alergię i niestety nie możemy zatrzymać kotka. Oddanie go do schroniska w ogóle nie wchodzi w grę. Aktualne zdjęcia lolka http://picasaweb.google.pl/bartekwoy/Lolek

kontakt: tel 606871408

pozdrawiam bwoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

temat może trochę z innej beczki, ale zwracam się do wszystkich z wrocka i okolic z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego domu dla naszego małego kotka. Nasz synek ma alergię i niestety nie możemy zatrzymać kotka. Oddanie go do schroniska w ogóle nie wchodzi w grę. Aktualne zdjęcia lolka http://picasaweb.google.pl/bartekwoy/Lolek

kontakt: tel 606871408

pozdrawiam bwoj

Moja córka była uczolona na kota, ale wytrzymała z nim 17 lat, a lekarka wręcz powiedziała, aby kota nie pozbywać się z domu, z biegiem lat faktycznie przestała reagowac alergicznie. Jedynie gdy ja niechcacy zadrapał to miała oznaki uczulenia....moze pogadaj jeszcze z lekarzami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córka była uczolona na kota, ale wytrzymała z nim 17 lat, a lekarka wręcz powiedziała, aby kota nie pozbywać się z domu, z biegiem lat faktycznie przestała reagowac alergicznie. Jedynie gdy ja niechcacy zadrapał to miała oznaki uczulenia....moze pogadaj jeszcze z lekarzami....

 

Problem w tym, że Dominik strasznie kaszle, oczka czerwone, katar, przygarneliśmy kotka, bo nikt go nie chciał i żal się z nim rozstawać, jeżeli ktoś zaoferuje mu nowy dom to go oddamy

(lolek ma swoje spanko, kuwetę miseczki, oddamy je wraz z kotkiem), jest bardzo milusiński,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no to moze ja sie wbije??

 

pozdro251

 

jakiś prezent trza by wylyśleć - może lalkę taką dużą?:icon_mrgreen:

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezent ... tak, wystarczy ze bedziecie ... i sie ze mna napijecie ... :icon_mrgreen:

moze uda sie kogos w czasie picia namowic na wyjazd do Borek ...

(jak juz sie uda, to trzeba bedzie podpisac cyrograf wlasna krwia, zeby rano przypadkiem sie nie rozmyslila ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...