Skocz do zawartości

cygańska aprilia sxv -enduro v2 bez kitu


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no założyłem bo taki był pod ręką , a chwilowo nie ma kasy (zębatki do tego wynalazku są nie do dostania w sensownej cenie musiałby dixxer robić a narazie jak zawsze mało $$ 😄 )

W dniu 3.06.2023 o 21:06, jannikiel napisał:

Misiek, nagraj trochę jakis dłuższy kawałek taki z 1 minutę dookołą szopy czy cóś... hheheheh

samemu ciężko się cokolwiek nagrywa , nagrałem długi filmik ale przez krzaki nic nie widać 😄 mamy 21 wiek czasy kiedy ludzie stękają że kiedyśtobyo nie byo fejsbuków i ludzie się kochali a znajdź jednego chętnego żeby z tobą podleciał na żwirownie do towarzystwa i coś nagrać to jak wygrać w totka  😄  może fakt kiedyś była bieda nikt nic nie miał każdy się nudził to jak go zawinąłeś w pola żeby postał z kamerką i obiecałeś że dasz się przejechać to dla niego była frajda a dzisiaj każdy gapi się w telefoni  tam płacze że ludzie z domów nie wychodzą 😄 , spróbuje tym doturlać się na żwirownię 10 km  i postawięna glebie w stojaku i  nagrać jakiś podjazd itp ale najpierw czekam na lampę ( może dziś ) żeby to w miarę ogarnąć na kawałek drogi  no i ciut czasu bo lato i wiosna to są napięte  😄

  • Lubię to! 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michoa napisał:

...ak zawsze mało $$ 😄 )

samemu ciężko się cokolwiek nagrywa

1. Cos zle robisz !  Albo nic nie robisz !  🤣

 

2. Zainwestuj w statyw 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dymiarka 😄 jednak widać że chla olej i piec ma dosyć 😄

byłoby pierwsze pchanie , ogólnie trzeba zajrzeć do gaźnika i zaworów bo jak zrobi 10-20 km to nie ma szans go ciepłego odpalić innaczej niż zapych i to taki solidny zapych ( dobrą miejscówkę wybrałem na postój , stara żwirownia , mega zjazdy , więc łagodnym wpychałem na górkę , dwójka i z  stromej górki innaczej bym 20 km pchał bo na płaskim bez szans go zapalić samemu na zapych , koło się blokuje i koniec 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam i z gaźnikami jest problem, i jak podejrzewam, inne ustawienia na przedni cylinder a inne na tylny...byc moze nie dopala i niespalone resztki zmywają olej z gładzi i dymi..Ja Misiek się odobrazi od Forum, może zajrzy i jakąś konkluzję się zrobi..

Misiek, a nie "przybywa" Ci oleju w silniku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...