Jump to content

Pierwsze kilometry

ks-rider
 Share

Recommended Posts

W tym roku troche pozno zaczalem, zwlaszcza, ze zdazylem dopiero wymienic tylna opone. Przednia dalej z麓stara. Pojechalem dzis do kumpla.mielismy zdjac przednie kolo ale niestety mozliwosci techniczne nas przerosly.聽 Trzeba bedzie do gumiearza pojechac聽馃ぃ

Nie mniej ponad 20 km dzisiaj peklo聽聽馃ぃ

馃檪

• Like it! 1

W sobot臋 pyk艂o 60km i 1340m przewy偶szenia.. no ale z bateryjkom. Na rowerze g贸ralskim. Lubi臋 tak, bo cz艂owiek mniej limitowany i w ciekawe miejsca mo偶na dojecha膰 nie boj膮c si臋 偶e si臋 "umrze" albo 偶e si臋 dzie艅 sko艅czy. A cz艂owiek i tak zmachany. Bo rower bez tjuningu i sam nie jedzie 馃槈

• Like it! 1
  • Haha :) 1

Efekt Dunninga-Krugera 鈥 b艂膮d poznawczy polegaj膮cy na tym, 偶e osoby niewykwalifikowane w jakiej艣 dziedzinie 偶ycia maj膮 tendencj臋 do przeceniania swoich umiej臋tno艣ci w tej dziedzinie, podczas gdy osoby wysoko wykwalifikowane maj膮 tendencj臋 do zani偶ania oceny swoich umiej臋tno艣ci.

Posted (edited)

To si臋 zgadza, rowerem mo偶na si臋 wepcha膰 wsz臋dzie, przy okazji dla zdrowotno艣ci wychodzi lepiej ni偶 motocykl.

Ostatnio w艂a艣nie zacz膮艂em je藕dzi膰 nawet na wakacje z rowerami.
Kiedy艣 si臋 dziwi艂em po co ludzie bior膮 ze sob膮 rowery, no bo przecie偶 wypo偶yczalnie wsz臋dzie s膮 - ale zrozumia艂em o co chodzi, gdy zacz膮艂em korzysta膰 z tych wypo偶yczalni. 馃槃

Od teraz wo偶臋 swoje.

Edited by Damian85

20210811_120111.thumb.jpg.837907d4bfafb928689795318dc887d1.jpg

馃槃

Efekt Dunninga-Krugera 鈥 b艂膮d poznawczy polegaj膮cy na tym, 偶e osoby niewykwalifikowane w jakiej艣 dziedzinie 偶ycia maj膮 tendencj臋 do przeceniania swoich umiej臋tno艣ci w tej dziedzinie, podczas gdy osoby wysoko wykwalifikowane maj膮 tendencj臋 do zani偶ania oceny swoich umiej臋tno艣ci.

Posted (edited)
47 minut temu, KLAUDIUSZ napisa艂:

Trzeba temat o rowerach za艂o偶y膰 emoji106.png

Temat o pedalarzach ?

No NIE !聽 聽馃ぃ

馃檪

Edited by ks-rider

W dniu 26.05.2023 o 21:11, KLAUDIUSZ napisa艂:

Rower za bardzo niebezpieczny dla Ciebie emoji1787.pngemoji106.png

Dla mnie niema rzeczy niebezpiecznych !聽聽

馃檪

Nie pij w贸dki, nie pij wina, kup se rower Ukraina....

wiele lat temu, mieszkaj膮c w internacie, poprosili艣my z koleg膮, kierownika internatu, by zamiast typowej dla nas kary- fedrowanie w臋gla ( kokszu- powinienem mie膰 kart臋 g贸rnika taki by艂em "grzeczny"tak apropo), by艣my mogli posk艂ada膰 zmagazynowane ( nie rozpakowane) tam rowery Ukraina... Kiero si臋 za艣mia艂 i si臋 zgodzi艂 i z艂o偶yli艣my 20 rower贸w, 2 najlepsze sobie dodatkowo oznakowali艣my, 偶e niby to "nasze", i tak si臋 zacz臋艂y internatowe wycieczki rowerowe...

Na okres w razie "W" stoj膮 u mnie chyba 3 rowery, jeden specjalny dla mnie "Evel Knievel....

Na szcz臋艣cie spos贸b mojej codziennej jazdy motocyklem na Grabnik ma艂o przypomina spokojn膮, relaksacyjn膮 i grzeczn膮 jazd臋... mas臋 kalorii spalam, a i mi臋艣nie ostro pracuj膮, no i z wprawy si臋 nie wychodzi hehehehe... Prawd臋 m贸wi膮c macie mi czego zazdro艣ci膰, bo codziennie napieprzam 50 km ostrej jazdy w terenie...

18 minut temu, jannikiel napisa艂:

Nie pij w贸dki, nie pij wina, kup se rower Ukraina....

wiele lat temu, mieszkaj膮c w internacie, poprosili艣my z koleg膮, kierownika internatu, by zamiast typowej dla nas kary- fedrowanie w臋gla ( kokszu- powinienem mie膰 kart臋 g贸rnika taki by艂em "grzeczny"tak apropo), by艣my mogli posk艂ada膰 zmagazynowane ( nie rozpakowane) tam rowery Ukraina... Kiero si臋 za艣mia艂 i si臋 zgodzi艂 i z艂o偶yli艣my 20 rower贸w, 2 najlepsze sobie dodatkowo oznakowali艣my, 偶e niby to "nasze", i tak si臋 zacz臋艂y internatowe wycieczki rowerowe...

Na okres w razie "W" stoj膮 u mnie chyba 3 rowery, jeden specjalny dla mnie "Evel Knievel....

Na szcz臋艣cie spos贸b mojej codziennej jazdy motocyklem na Grabnik ma艂o przypomina spokojn膮, relaksacyjn膮 i grzeczn膮 jazd臋... mas臋 kalorii spalam, a i mi臋艣nie ostro pracuj膮, no i z wprawy si臋 nie wychodzi hehehehe... Prawd臋 m贸wi膮c macie mi czego zazdro艣ci膰, bo codziennie napieprzam 50 km ostrej jazdy w terenie...

Janek, jedyne czego moge Ci pozazdroscic, to, ze masz tyle wolnego czasu na pedalowanie.聽

Ja ostatnio niemam go wogole, i jak przychodze do domu, to tylko czasami jeszcze cos zjem. W tym tygodniu zony聽 dni nie widzialem, w przyszlym bedzie identycznie.

Dzisiaj po wczorajszym dniu nawet na strzelanie nie poszedlem, a to juz cos znaczy !

馃檪