Skocz do zawartości

MotoGP 2023


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczny temat...

Ostatnia prosta przed sezonem, testy w Portimao. Po pierwszym dniu Ducati rządzi i dzieli. Jak nie lubię Marquezów to jestem w szoku, że Alex tak szybko dostosowuje się do Ducati i jest dużo lepszy od brata na Hondzie. Generalnie znowu Luca Marini na czele, także może być ciekawie w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, przemek96 napisał:

Tegoroczny temat...

Ostatnia prosta przed sezonem, testy w Portimao. Po pierwszym dniu Ducati rządzi i dzieli. Jak nie lubię Marquezów to jestem w szoku, że Alex tak szybko dostosowuje się do Ducati i jest dużo lepszy od brata na Hondzie. Generalnie znowu Luca Marini na czele, także może być ciekawie w tym sezonie. 

Nie moze byc ciekawie, bo Rossi nei jezdzi !  🤣

 

Ale jak bedzie lecieic, to poogladam, choc to juz nie to samo !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, jannikiel napisał:

Doohan i 2-suwy też nie jeżdżą, coś się zaczyna i coś się kończy... ot życie płynie dalej...

A porównując czasówki, to poziom Rossiego przerosło już kilku jeźdzców...

Problemem mlodych kotow jest to, zewydaje im sie, ze sa niezniszczalni i nigdy sie nie wysypia. Rossi do pewnego momento rowniez tak myslal. Wylozyl sie, polezal w szpitalu i " padlo na psychike " przez co zaczal jezdzic mniej agresywnie. 

Drugi przyklad to M Marquez, tak samo

Dlatego ci mlosci przerastaja starszych !

Ja do zeszlego roku.... wzeszlym roku swego nie wyjezdzilem ( brak czasu ) i gdy w Harz*u wsiadlem an motura po prostu mialem leki i obawy.

 

🙂

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko to, po prostu, odczucia związane z szybkością reakcji,  postrzeganiem, z wiekiem spowalniają, dodać do tego należy też psychikę, wg. mnie i tak zbyt długo jeździł, i napewno zdawał sobie z tego sprawę, że nie będzie osiągać takich wyników jak 10 lat wcześniej...a może jeździł tak długo bo lubił jeździć, dla zabawy, dla kasy, czy sławy... przyszedł czas i trzeba było zawiesić kask i zacząć coś innego...

Teraz jest czas na innych i to jest fajne i ciekawe...przynajmniej z mego punktu widzenia, skoro emocjonowałem się jeszcze Lawsonem, Doohanem, Rainayem, czy Kocinskim...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsz kwalifikacje za nami, groźnie wyglądająca wywrotka P.Espargaro, wysłała go do kliniki z bólem pleców i klatki piersiowej, na dokładniejsze badania- mam nadzieję, że nic powaznego mu się nie stało...

Po 2 sesjach kwalifikacyjnych niespodziewanie wyskoczył na 1 miejsce J. Miller na KTM- pobił zresztą rekord toru, drugi Vinales, trzeci Pecco... Bestia  na 10 miejscu...

Jutro ciekawe sesje, i o 16.00 pierwszy w dziejach wyścig MotoGp- Sprint...

Ooo... pytanie z mojej strony, gdzie jest Izan Guevara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdążyłem, Cagiva przyjechać do Giżycka na 2 sesję MotoGp, i jak widziałem Miller z 13 na 1 z rekordem... co prawda może jadący przed nim Bestia, może mu trochę pomógl, a i potem Jack na swój sposób swiętował, robiąc StoopJacka i HoopJacka  ... hahahahahhahaha

Już wiem co z Guevarą- kontuzja i naciągnięcie ścięgnien ramienia, wykluczyło do z tej rundy...

Dzisiejsze sesje również ciekawe, zakończą się wisienką na torcie- czyli wyścigiem sprinterskim MotoGp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pluca troche " zmiazdzone ", uraz kregoslupa i szczeki, zobaczymy czyw Niedziele wystartuje ?

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wyeliminowany na co najmniej pół roku, jeśli w ogóle to nie koniec dla niego tego sezonu..... 😕

Trzymam kciuki za niego.... ehhhhh...

A za niecałe pół godziny pierwszy w historii wyścig na połowę dystansu MotoGp..... oj będą emocje...

Ale, kurde emocje, wygrał Pecco, przed Martinatorem i Marquezem, ale w trakcie, wszystko zmieniało, sie jak w kalejdoskopie....Nawet Thiller, przez moment prowadził wyścig, niestety spalił chyba opony, podczas walki z Oliweirą, gdzie Marquez wykorzystał okazjęi wyprzedził obu zawodników...Jack43 i ukonczył SprintRace na 4 miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia jutro nie pojedzie w wyścigu, uraz barku i ręki...No to ciekawie się robi, jak Thriller dobrze dobierze opony, niezła jazda może być...sęk w tym, że jutro sobie prawdopodobnie nie obejrzę wyścigów, chyba, że powtórki, bo jade oglądac kosze , znaczy wózki boczne do motocykli 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jannikiel napisał:

... jade oglądac kosze , znaczy wózki boczne do motocykli 🙂

Chyba sie starzejesz !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...