Skocz do zawartości

Średni naked dla wysokiej osoby - co się nada?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozglądam się za nowym motocyklem do latania wokół komina ale jak będzie miał możliwość dołożenia kufrów to fajnie, może raz na jakiś czas machnie się 200-300km. Do dłuższych wypraw mam dużego turystyka.

 

Rozważam poniższe modele:

- Honda Hornet (nowy model)

- Suzuki gsx 8s

- kawasaki z900

- Yamaha MT09

- BMW F900

- Triumph Street Triple 765

 

Który z tych modeli może się nadawać dla osoby o wzroście 190cm.?

Na odpowiedzi w sprawie pierwszych dwóch nie liczę bo to nowe modele i Suzuki to chyba jeszcze nie ma w salonach ale może w pozostałych jesteście w stanie doradzić.

Jeszcze kawasaki z900rs mi się podoba i pewnie byłby wygodniejszy od wyżej wymienionych ale strasznie drogi w porównaniu do zwykłego z900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stefan Kowalski napisał:

Najładniejszy z tych wszystkich motocykli to Z900rs, ale kosztuje 48tys, a to za drogo i dlatego zastanawiasz się np nad koszmarnie brzydkim Triumphem który kosztuje około 40 tys?

Z900rs kosztuje ok 68k a nie 48. I to ta zwykła wersja, SE jest jeszcze droższy. Zwykła z900 zaczyna się od ok. 52k. Triumph też kosztuje znacznie więcej niż 40k. Gusta są różne, mi Triumph się podoba i ma bardzo dobre wyposażenie np. cornering abs którego Z nie posiada.

Jakby z900rs kosztował 48k to zupełnie inaczej bym podchodził do tematu ale w tej cenie to nawet zwykłe z900 się nie łapie a wersja ta jest ok. 16k droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wiem, że z Triumph'ów myślałeś o Street Triple 765... Tego nie znam, ale moto Triumph to moim zdaniem niezły wybór - sam latam już kilka lat na Bonneville i w kraju, i nie tylko... (przy moim profilu zdjęcia). Motocykl i do latania koło komina i do dłuższych tras, trzeba tylko lubić klasyczny wygląd i specyfikę - ja uwielbiam. Obok tego, że jest "klimatyczny", doskonałego trzymania się w zakrętach, miłemu prowadzeniu i wygodnej pozycji jest pięknie, starannie wykonany, można dokupić bardzo wiele akcesoryjnych części, chociaż te nie są tanie... U mnie przez kilka lat i kilkadziesiąt tysięcy żadnej, nawet drobnej awarii. Z serca mogę polecić, ale co do Street Triple 765 - musisz się do niego osobiście, w salonie przymierzyć, np. wziąć "bez zobowiązań" na jazdę próbną (można, najlepiej wcześniej się umówić w salonie) - czy Ci pasi pod względem właściwości jezdnych, no i... 190 cm, czy jest ok pod względem wielkości; Ja mam 10 cm mniej - i Bonnie do mnie pasuje, ale na Street Triple 765 nie siedziałem...

Edytowane przez Cafe Rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam nad Z900 a nadmienię, że też jestem dosyć wysoki. Kumpel, który jest w posiadaniu takiego cudeńka z 22 dał mi się przejechać no i co mam rzec petarda. Mieszkam w dużym mieście i jeśli chodzi o zwinność i wyprzedzanie to idealnie się nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...