Skocz do zawartości

Fuchs Silkolene Super 4 i Ecstar R7000


Mkaras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim!

Czy ktoś z forum miał do czynienia z olejami Fuchs Silkolene Super 4 i Ecstar R7000? W lupce znalazłem tematy odnośnie Pro 4. Zastanawiam się nad wlaniem w tym sezonie jednego z tych ( chyba ze jest osoba co posiada suzuki gsx650fa i napisze na jakim oleju jezdzi) Z góry dziekuje za każdą odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne oleje proponujesz.  Handlujesz tym, czy co? Reklama jednego z nich wygląda jak próba oszustwa. 11 procent niższe spalanie i 18 procent niższe zużycie oleju i 3 procent wzrost mocy. Tak jakby Fuchs silkolene sprzedawał też magnetyzery i motodoktory i zachwalał je w podobny sposób.

Może grupa docelowa to motocykle z rozregulowanymi gaźnikami, uszkodzonym układem wtrysku i zużytymi pierścieniami i uszczelniaczami zaworowymi.  Jeśli Twój motocykl jest starym rozjebanym szrotem to olej Fuchs silkolene będzie właściwym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan Kowalski - za dzieciaka oparzyłeś się o gorący wydech szpeja zalanego Fuchs'em?

swojego czasu gdy larsson miał w ofercie oliwę tej firmy to lałem to (może niekoniecznie wspomniane rodzaje ale po prostu jakiś półsyntetyk 10w40) do silników w swoich motocyklach. żaden nie wybuchł 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bliznę mam do dziś, okropna sprawa. I nie za dzieciaka, trochę później.

Czasem się zastanawiam czy to jakiej marki olej wlac to nie jest przeceniana sprawa. Ma spełniać parametry wymagane przez producenta, a to czy będzie to Castrol, Mobil czy Motul nie ma znaczenia.

No chyba że za dużo mu pali,  albo bierze olej to jest taki jeden olej co jest sposobem na takie problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt wymaga oleju 10w60 i kiedyś zalałem silnik Fuchs Silkolene pro 4 10w60 xp. Nie zauważyłem żadnych plusów z tego powodu. Ale najważniejsze, że efektów ubocznych też nie było. No, może poza ubytkiem w kieszeni bo można kupić tańsze oleje i będą spełniały swoje zadanie. Kupno oleju mniej popularnej marki daję większą pewność, że nie trafi się na podróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...