Skocz do zawartości

Koniec produkcji Audi TT


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31.12.2023 audi zaprzestaje produkcje modelu TT

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

Straszne!!! Jak żyć emoji1787.png

Megane wersja RS też koniec, ostatnie kilka tys. sztuk i koniec z Renault Sport ……..

 

Nie biadol, 

Kupisz od siostrzanej fimy Renaulta, moc wystarczajaca, ryczy jak cholera przy odpalaniu ! fajnie przyspiesza

 

 

Klod, a w Youngtimer'a albo oldtimer'a nie chcesz pojsc ? 

 

🙂

 

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT to świetny samochód. Po 5 latach eksploatacji po torach i autodromach, od początku ze strzałem + 100 koni auto bezawaryjne i bardzo szybkie. Zero korozji, zero zużycia wnętrza, zero brania oleju. Jeden z lepszych samochodów jakie miałem.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako prawilny fan opla i poloneza jestem tą informacją załamany nie wiem jak teraz będę z tym żył .....już zacząłem pić.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tommo napisał:

...Jeden z lepszych samochodów jakie miałem.

Bo nie miales Honda'y  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ks-rider napisał:

Bo nie miales Honda'y  🤣

 

🙂

Fakt nie miałem, choć wątpię czy by to coś zmieniło w mojej opinii.

https://www.autobaza.pl/page/news/raport-tuv-2022-najmniej-usterkowe-auta-10-i-11-letnie/

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,

Zarowno Twoj jak i moj  link nie jest miarodajny.

Pannenstatistik 2022: Die häufigsten Defekte | ADAC

Akurat Mazda 3 miala statystyki najmniej psujacego sie auta ktorego jakosc komponentow silnika przebijala wszystko co bylo produkowane, 


Na pewno HONDA JAZZ nie jest najmniej awaryjnym autem ze stajni Honda, Subaru mial zawsze niskie notowania a wogole niema go na jakiejkolwiek liscie, ciekawe dlaczego ?

Dla mnie miarodajne sa rozmowy z kolegami ktorzy jezdza na nauce jazdy i pidze w jakim tempie wymeiniaja auta leasing pomijam. 

Ja przez 6 lat uzytkowania Hondy Accord miualem az jedna usterke, padla kostka kierunkowskazu. Kolega ktry rowniez przez 4 lata ten model uzytkowal mial az dwie usterki. Reflektor mu parowal i jeszcze jakas pierdolka.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ks-rider napisał:

Tommo,

Zarowno Twoj jak i moj  link nie jest miarodajny.

Pannenstatistik 2022: Die häufigsten Defekte | ADAC

Akurat Mazda 3 miala statystyki najmniej psujacego sie auta ktorego jakosc komponentow silnika przebijala wszystko co bylo produkowane, 


Na pewno HONDA JAZZ nie jest najmniej awaryjnym autem ze stajni Honda, Subaru mial zawsze niskie notowania a wogole niema go na jakiejkolwiek liscie, ciekawe dlaczego ?

Dla mnie miarodajne sa rozmowy z kolegami ktorzy jezdza na nauce jazdy...

A to już twoja sprawa. Ja jednak będę się wzorował na wynikach z badań technicznych tysięcy samochodów a nie opinii kilku kolegów. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

A to już twoja sprawa. Ja jednak będę się wzorował na wynikach z badań technicznych tysięcy samochodów a nie opinii kilku kolegów. 

Tommo,

czasami zanim sie cos naklepie po klawiaturze, to trzeba cantralny osrodel myslenia wlaczyc ! 

Wyniki badan tecnicznych pokazuja co najwyzej to, jakie bledy / wady wyszly podczas kontroli technicznej w danym dniu i o danej godzinie.  NIjak absolutnie badanie techniczne ma sie do tego ile razy auto odmowilo rozruchu czy ile razy rozkraczylo sie na drodze i ktos musial je reanimowac.

I tu ADAC jest niestety w przodzie, bo zbieraja wszystko co sie rozkraczy i robia swoja stytystyke.

Tak wiec wole posluchac kolegow z ktorych kazdy na szybko opowie mi jakie mial problemy podczas uzytkowania auta, a nie co wyszlo na badaniach technichnych, zazwyczaj w nowym aucie niewiele wychodzi.

Ja do okresu lat pieciu jade na przeglad nie robiac absolutnie nic !

I aby nie bylo, to stan klockow hamulcowych i tarcz jest mi znany na biezaco.

A teraz jade do mercedesa napic sie kakao'a  i late machiato !  🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...