Skocz do zawartości

Alpy, Dolomity, Garda (17-27.06.2023r)


Savii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazd w drugiej połowie czerwca. Planuje trasę przez Alpy, Dolomity i parę dni nad J.Garda. Temat jest niezobowiązujący ale może ktoś będzie miał ochotę dołączyć, na trasie, spotkać się na miejscu i wypić wspólnie piwko. Preferowany teren asfalt. Przebiegi i prędkości bez nagonki. Termin wyjazdu sztywny. Trasa ustalona i większości przebiega drogą przełęczy. Dwa dni spędzam w Dolomitach w okolicy Falcade więc będzie gdzie polatać. Trudno jednak przewidzieć sytuacje i okoliczności w przyszłym roku ale na chwilę obecną jadę…. Noclegi już sobie zarezerwowałem, może dołączy do mnie jeszcze mój stary znajomy.

Szerokości życzę Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj wyjazd bedzie jedynym wielkim fiaskiem i rozczarowaniem. Nikt nie jedzie w Alpy w Czerwcu, bo wiekszosc przeleczy jest pozymykanych no chyba, ze chcesz przedostac sie przez Alpy bardziej na poludnie.

Skad wiem, bo temat przerobilem juz w bodajze 2006 lub 2007  roku.

 

W alpy jedzie sie od 01.07 kazdego roku.

 

buziaczki !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej optymizmu. Po pierwsze kolega pisze o drugiej połowie czerwca, po drugie już od paru lat nie da się jeździć po takim śniegu w marcu w Dolomitach jak w 2007 czy 2005. Klimat się zmienia, i to widać.

Więc spoko, myślę że da radę. 👍

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Spokojnie jadę tam nie pierwszy raz i nie pierwszy raz właśnie w czerwcu. Byłem tam kilka razy, osobiście uważam że to najlepszy termin na wyjazd, ale tak jak kolega powiedział druga połowa czerwca.

Szerokości życzę. Savii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Dla zainteresowanych temat jest nie zobowiązujący. Raczej nic nie zmieniam, zarówno z noclegami, terminem wyjazdu czy też zaplanowaną trasą. Byłem tam kilka razy więc wybrałem najlepszą trasę z możliwych. W razie czego proszę o kontakt osoby zdecydowane na prv. lub dać mi znać jeśli ktoś będzie w okolicy Falcade, Bormio, Stelvio, Govio, czy też J.Garda w tym samym terminie. Miło będzie wspólnie posiedzieć przy piwku. Na chwilę obecną zamykam temat.

Szerokości życzę Savii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie amatorzy alpejskich przełęczy🙂

Już to kiedyś wrzucałem https://www.alpenpaesse.de/alle-ziele?land=at

Super strona dla zainteresowanych. Wszystkie informacje aktualizowane na bieżąco i przed wyjazdem zawsze można zweryfikować swoje plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...