Skocz do zawartości

Nowy do ok. 50k - co wartego uwagi?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

rozglądam się za nowym motocyklem w ok. 40 maksymalnie ok. 50000zł. (im taniej tym lepiej, tym bardziej cenię... 😉 )

Motocykl dla wysokiej osoby tj. ok. 190cm wzrostu. Do polatania "wokół komina" czyli odcinki w większości maksymalnie 20-30km. także może być naked.

Na chwilę obecną zainteresowały mnie poniższe modele:

- Honda NC750X wersja z DSG

- Honda CB750 Hornet

- BMW F900R

- Kawasaki Z900

- Yamaha Tracer 7 / Tenere 700

 

Póki co nie przymierzałem się do żadnego z tych motocykli. Na razie tylko przeglądałem sobie testy i wybierałem te które mi się wizualnie podobają. Po przymiarkach się okaże które są najwygodniejsze ale może macie tu też jakieś doświadczenia, uwagi, informacje których nie wyczytam z katalogów 😉

Może też jest coś wartego uwagi co pominąłem.

 

Mile widziane:

- skrzynia automatyczna lub dostępny quick shifter (najlepiej działający w obie strony)

- relatywnie wygodny dla wysokich osób ale też nie oczekuje cudów 😉

- opcje takie jak schowek w miejscu baku NC to fajna rzecz, opcja doposażenia w mały kufer centralny mile widziana ale też nie jest to must have

- relatywnie mała waga choć przy moim obecnym (ok. 330kg) to pewnie każdy z tego typu motocykli będzie względnie lekki ;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoli ścisłości- to jest demówka ze znikomym przebiegiem, ale fakt, nówka to to nie jest, co nie zmienia faktu, że pewnie jak dobrze zagadasz, to i nówkę za 50 wyrwiesz pod koniec roku

to taki trochę chińczyk- nie chińczyk, nie będę się tu rozwodził nad detalami, co z czego w nim montują, poczytaj, może się przysiądź na próbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muuuuuu napisał:

gwoli ścisłości- to jest demówka ze znikomym przebiegiem, ale fakt, nówka to to nie jest, co nie zmienia faktu, że pewnie jak dobrze zagadasz, to i nówkę za 50 wyrwiesz pod koniec roku

tak przebieg znikomy ale to demówka pałowana pewnie wielokrotnie na zimnym silniku 😉

Dotarcie tu na pewno nie było robione zgodnie ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś nowego. premiery z EICMA:

-v-strom 800 (chociaż już piec nie w układzie v)

-transalp 750

zakładam, że ceny to będzie +- około 50k

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, konrad1f napisał:

może coś nowego. premiery z EICMA:

-v-strom 800 (chociaż już piec nie w układzie v)

-transalp 750

zakładam, że ceny to będzie +- około 50k

Dzięki, poprzymierzam się. Transalp to jak widzę będzie mieć ten sam silnik co nowy Hornet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...