Skocz do zawartości

Elefantentreffen 2023


zygaXX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza dla masochistow ! 

mnie w kazdym razie tam nie zobacza !  🤣

Zrob leiej dziecko lub ´zasadz dzewo albo postaw chalupe !  🤣

 

JAk juz chcesz polechc, to jedz w Lipcu w Alpy, bezdziesz czerpl z tego wiecej frajdy !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty, jak foty, ale na miejscu okazuje sie, ze conajmniej 90 % uczwstnikow przyjechalo moturami z koszem !

Reszta to sambojcy !  🤣

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zielorz napisał:

Byłem, widziałem było zajebiście. W tym roku też na razie wyjazd jest w planie, tym razem w pełni motocyklowo.

Zielorz teraz w pełni motocyklowo to ostatnio bez moto byłeś autem czy jak? 

Ja bym się wybrał może ale tak samemu to nie za bardzo a i daleko niemam bo z Frankfurt/M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z dwoma kumplami w 2016r., ogoda była dość łaskawa, błota sporo 😄

parę fotek:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.571817492994929&type=3

 

czy warto? ja nie żałuję. było fajnie. przygoda. w zasadzie to przygodę mieliśmy jeszcze kilka lat wcześniej ale nie dojechaliśmy i skończyliśmy baletem w szklarskiej 😄

ciekawe bywają też same przygotowania. na chyba dwa dni przez wyjazdem padło mi ładowanie. na wyjazd specjalnie robiłem sobie elektrycznie grzaną poduszkę na kanapę, grzane wkładki do butów i grzane manety (na patencie z wykorzystaniem mat do podgrzewania lusterek samochodowych). opona zimówka (motocyklowa) na przód doszła rzutem na taśmę chociaż była zamówiona jeszcze w grudniu. ogólnie przeboje 😄 hitem były kaloszki z EVA (wtedy to jeszcze nie było tak popularne), które doskonale nadawały się w błotko a dodatkowo nieźle izolowały.

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 14:44, zielorz napisał:

Byłem, widziałem było zajebiście. W tym roku też na razie wyjazd jest w planie, tym razem w pełni motocyklowo.

Ja widzialem w Mexyku jak jeden Amerykanin skoczyl w kompielowkach na kaktus, i tlumaczyl pozniej kumplpm, ze to bylo fajne.

 

Coz dewjacje sa rozne, ale ja je szanuje !    🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...