Jump to content

Kryzys wieku sredniego

ks-rider
 Share

Recommended Posts

2 godziny temu, jannikiel napisał:

Ooo... to dobre jest hahahahhaha...

Kurde będę musiał jeszcze poczekać.... 😉  hhahahahahahahh

a tak na serio czekam na prawdopodobny projekt i produkcje Ducati w 1 cylindrze, jeszcze jakby to był endurak ( nie mylić z ADV- którym i niestety/ stety  Desert X jest ) ... Marzy mi się 500-650 w 1 garze, ale nie za duża moc- 50 KM w zupełności wystarczy- no i nie więcej niz 140 kg...Cos ala kiedyśne BMW G 650 X Challenge( a jego mankamenty znam na tyle dobrze, że zrezygnowałem z zakupu) tylko ze stajni Ducati ...

dawaj o tych mankamentach x-challange'a 😉 bo nieświadomy upalam bliźniaka - x-moto 😛

Ma tylko 1 i nic więcej, ale to może nie mankament, a cecha, charakterystyka - wałek zdawczy i jego frezy - już 4 sztuki znam osobiście, w których trzeba było wymieniać wałek zdawczy... Oczywiście, bo ktoś zazwyczaj właściciel motocykla - nie pilnował frezów...Aha jeszcze mi się przypomniało, jeśli ktoś nie pilnuje stanu oleju, być może siądzie mu łożyskowanie główne wału korbowego ( w 2 znanych mi  F 650 GS tak się zdarzyło)... i to tylko tyle, tego trzeba pilnować a będzie służyć do końca...

8 godzin temu, StaregoSzukam napisał:

No to faceci też bo faceci są całe życie dziećmi. Różnica tylko taka, że jak są starsi to kupują większe zabawki 😄

O widzisz, ztym sie moge zgodzic. Czy wieksze toniekonoiecznie, ale drozsze napewno !  🤣

:

23 godziny temu, jannikiel napisał:

Ma tylko 1 i nic więcej, ale to może nie mankament, a cecha, charakterystyka - wałek zdawczy i jego frezy - już 4 sztuki znam osobiście, w których trzeba było wymieniać wałek zdawczy... Oczywiście, bo ktoś zazwyczaj właściciel motocykla - nie pilnował frezów...Aha jeszcze mi się przypomniało, jeśli ktoś nie pilnuje stanu oleju, być może siądzie mu łożyskowanie główne wału korbowego ( w 2 znanych mi  F 650 GS tak się zdarzyło)... i to tylko tyle, tego trzeba pilnować a będzie służyć do końca...

uuu to mnie zmartwiłeś. uczę się tym na kole latać. załatwiłem już gumy zabieraka a na wałek jeszcze nie zerkałem 😕

podobny problem był w starych afrykach.