Skocz do zawartości

HONDA PC800-REGULATOR NAPIĘCIA?


Rekomendowane odpowiedzi

💪LwG👍    Witam moze ktos ma taka wiedze gdzie znajduje sie REGULATOR NAPIĘCIA

                        w HONDA PC800 89R??? I drugie pytanie gdzie tanio kupic?bo w sklepie maja po 340zł.

                                                               DZIEKUJE I POZDRAWIAM💪LwG👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CoolSzczuR napisał:

 drugie pytanie gdzie tanio kupic?bo w sklepie maja po 340zł.

Ciesz się, że tylko 340 zł 🙂 Numer oryginału to 31600MV4010. Możesz próbować szukać na aliexpress chińskich regulatorów ale jakość może być różna więc przemyśl to. Weź już lepiej Tourmaxa za 329 zł i będzie ok.

A ogólnie to jeszcze nie raz się zdziwisz jak będziesz chciał kupić coś typowo do pacyfika i zobaczysz cenę - albo będziesz przez kilka tygodni / miesięcy szukał po portalach ogłoszeniowych bo niektórych części już po prostu nie ma i nawet używanych nie dostaniesz. Taki urok egzotycznych japońskich sprzętów z tamtych lat.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w jednym z katalogów widzę 31600mv4000

ten i wspomniany wyżej numer występuje dla wielu modeli hondy. szukałbym używki oryginału za kilkadziesiąt zł a nie mowego chiństwa (tourmax dla mnie też mocno niepewny)

 

image.thumb.png.17f1509fcab1ccee749e50a77cfc3495.png

Edytowane przez konrad1f
  • Lubię to! 1

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkuje chinska kopie reglera Hondy w swoim Triumphie od jakichs 6 sezonow i daje rade wiec zalezy jak trafisz. Uzywki tez czesto sa trafione przez spalenie jednej z diod wiec to tez loteria. Ja za swoj regler dale moze $15, wiec kupilem jeszcze 2 na wszelki wypadek, ale na razie nie uzylem. Uwazam ze nie ma sensu wydawac setki zl na regler, trzeba tylko wybrac taki zeby ogarnial ilosc pradu produkowana przez alternator, bo nadwyzki musi zamienic w cieplo. Zreszta reglery Hondy z tego okresu tez byly marginalne i czesto sie palily, wiec zamiast kupowac jakas droga kopie, kupilbym jakas tansza.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to "trafienie" właśnie mi chodzi

ostatnio gdy miałem problemy z ładowaniem w st1100 to zakup nówki okazał się wtopą - fabrycznie nowy regulator był niesprawny. ori używka chodzi któryś już rok 😉 i była o połowę tańsza niż chiństwo. poz tym byłem ugadany, na "gwarancję rozruchową" w przypadku używki, natomiast w przypadku chińskiej nówki sprzedawcy w dalszym ciągu stosują zapisy typu " REKLAMACJE PRZEDMIOTÓW ELEKTRYCZNYCH BĘDĄ UWZGLĘDNIANE PO DOŁĄCZENIU ZAŚWIADCZENIA O MONTAŻU W SERWISIE MOTOCYKLOWYM.  "

  • Lubię to! 1

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...